26.01.13 Aktuality

Starší pejsci k adopci

I starší pejsci by rádi našli nový domov… Najde se u vás místo, nebo budou muset dožít v útulku?

 

Ben
Ben je velmi krásný mohutný pes. Je asi osmiletý a je to opravdový hlídač. Odmala byl jen v hlídací službě bez kontaktu s ženami a dětmi, přesto je hodný a mazlivý. Dle našeho názoru je hodně tvárný, takže by si na rodinu určitě zvykl.

 

Dan

Dan je starší pejsek menšího vzrůstu. Je velmi hodný a mazlivý. Doporučujeme ho do klidnější rodiny nebo ke staršímu páníčkovi.

 

Danuška

Danuška je starší asi desetiletá dáma s velkým srdcem, která umí rozdat lásku. Je střední velikosti, umí krásně chodit bez vodítka u nohy a má ráda děti. Je velice klidná a ráda jí. V útulku je zvyklá na venkovní pobyt, ale vzhledem ke svému věku by zřejmě nepohrdla ani teplým pelíškem. V útulku je více než dva roky a přála by si prožít stáří v milující rodině.

 

Charlie

Charlie je starší asi desetiletý pejsek střední velikosti, zřejmě kokršpaněl. S fenami vychází dobře, samce moc nemá rád. Vzhledem ke svému věku dokáže být nevrlý a ohnat se, pokud se mu něco nelíbí, proto ho nedoporučujeme k dětem. Jinak je na lidi hodný. Hledá klidnější rodinu nebo staršího páníčka, kterému by dělal společnost.

 

Karel
Karel (Kája) je starší pejsek malého vzrůstu, je vykastrovaný. Snáší se dobře s jinými pejsky, fenami i kočkami. Rád chodí na procházky, je zvyklý na vodítko. Bohužel ve svém životě moc lásky asi nepoznal, ze začátku lidem nedůvěřuje a štěká na ně, na ženy si zvyká rychleji, ale muže je schopný i kousnout do nohy. Z tohoto důvodu není vhodný k dětem. Vhodný k domečku se zahrádkou, kde by si mohl zaštěkat a proběhnout se, ale vzhledem ke svému věku nepohrdne ani teplým pelíškem v bytě. Určitě by si snáze zvykl na starší pár bez dětí. V útulku je už přes tři roky, nejdéle ze všech psů a tak by si zasloužil strávit zbytek života v milující rodině.

 

Kudrlinka
Kudrlinka je mladý pejsek střední velikosti. Má rád společnost lidí, je mazlivý a velmi hodný, vhodný k dětem. Vychází dobře s jinými psy a zvířaty. Umí krásně žebrat. Je to typický bytový pejsek, toužící po teplém pelíšku a domově plném lásky.

 

Matiáš

Matiáš je klidný starší pejsek malého vzrůstu. Vychází výborně s jinými psy i zvířaty. Je hodný, miluje lidi. Na svůj věk je v dobrém zdravotním stavu, má trochu křivé nohy. Vhodný spíše do bytu do klidnější rodiny či ke staršímu páníčkovi, kterému bude dělat společnost.

 

Pepa

Pepa je krásný klidný starší pejsek většího vzrůstu. Je mu zhruba deset let a uvítá dožít někde u domku se zahrádkou. Neumí chodit na vodítku, ale má rád stálé pohlazení. Na svůj věk je zdravotně v pořádku, nebere žádné léky.

 

Rex

Pejska nám předali majitelé, že se o něho nemohou již starat ze zdravotních důvodů. Jedná se o staršího asi patnáctiletého vykastrovaného pejska. Je velice hodný, nekonfliktní k ostatním zvířatům a zvyklý na venkovní pobyt. Přes svůj vysoký věk běhá po zahradě, rád si hraje, aportuje a štěká. Na vodítko bohužel není zvyklý. Pejsek je téměř hluchý. Vhodný k domku se zahrádkou ideálně k dalšímu pejskovi, kde by byl spokojený, a nemusel by strávit zbytek života v útulku.

 

Rexx
Rexxík je starší desetiletý pejsek menšího vzrůstu. Do útulku byl předán majiteli, kteří se o něj ze zdravotních důvodů již nemohou dále starat. Od té doby je bohužel již rok v útulku. Jedná se o kastrovaného křížence jezevčíka. Rexx je velmi mazlivý, má rád děti i jiné pejsky. Dobře vychází i s kočkami a miluje procházky. Vhodný ke staršímu páníčkovi, kterému bude dělat společnost, ale i do rodiny s dětmi.

 

Robi
Robimu je odhadem sedm až osm let, je to zdravý kastrovaný pes střední velikosti. Velice rád se mazlí a vyhledává společnost lidí, ale má i chvilky, kdy potřebuje v klidu odpočívat. Hledá klidnější rodinu nebo starší páníčky třeba s domečkem a zahrádkou. V útulku je již dva a půl roku.

 

Tom
Tom je asi osmiletý kříženec pudla. Je naprosto slepý a už druhý rok svého života tráví v útulku. Je velmi hodný a miluje mazlení a i přes svou slepotu má rád procházky. Vychází dobře s kočkami i jinými pejsky, kteří by ale měli být vůči němu submisivní, aby ho nenapadli při jídle. V bytě musí mít věci na stejném místě, jinak by byl zmatený a narážel by do nich. Pokud ale je vše, jak má být, je spokojený. Je to už starší pejsek a tak více času spí. Hledáme pro něj teplý pelíšek v bytě u klidnější rodiny nebo staršího člověka, kterému bude rád dělat společnost.

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.