Tickless Mini dog nabíjecí - Zlaté

Popis produktu

TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy TICKLESS® Mini účinně chrání vašeho domácího mazlíčka bez chemie. Je silnější a účinnější než jakýkoli ultrazvukový odpuzovač na dnešním trhu. Špičkový design s komplexní ochranou i pro ty nejmenší domácí zvířata ve městě nebo venku. Ano a je také nabíjecí, abyste mohli své blízké chránit déle!…

Historie ceny Katalogové č.: 1004803
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin - Hlídat Doprava zdarma

Další varianty

Skladem 1 277 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 1 277 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 1 277 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 1 277 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 1 277 Kč
Detailní popis

TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS® Mini účinně chrání vašeho domácího mazlíčka bez chemie. Je silnější a účinnější než jakýkoli ultrazvukový odpuzovač na dnešním trhu. Špičkový design s komplexní ochranou i pro ty nejmenší domácí zvířata ve městě nebo venku. Ano a je také nabíjecí, abyste mohli své blízké chránit déle!

Přístroj vydává ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata a blechy, a tím je drží dále od domácího mazlíčka. Provozní dosah je přibližně 2,5 metru. Zařízení je primárně určeno k preventivním účelům.

Ekologické, bez chemikálií a vůní, zcela bezpečné pro použití i pro mladá, starší, nemocná nebo těhotná domácí zvířata.

Na základě nejnovější terénní studie můžeme dospět k závěru, že zařízení je proti klíšťatům účinné až do 94% bez použití jakýchkoli nebezpečných chemikálií! Chcete-li dosáhnout nejefektivnější ochrany v oblastech silně infikovaných klíšťaty, použijte Tickless spolu s obvyklým produktem odpuzujícím klíšťata.

Technologie TICKLESS® prošla přísným testováním a její účinnost byla prokázána klinickou studií na Fakultě veterinárních lékařských mikrobiologií a infekčních chorob na univerzitě v Camerinu v Itálii.

Hlavní vlastnosti TICKLESS MINI DOG

Až 94% účinnost proti klíšťatům bez použití jakýchkoli chemikálií
Dobíjecí
Bez chemikálií
Speciálně navržen pro malá domácí zvířata
Provozní rozsah: 2,5 metru
Funkce nočního světla pro viditelné pohodlí v noci
Bezpečné použití i pro mladá, starší, nemocná nebo březí domácí zvířata
Vědecky dokázáno
Preventivní řešení

Použití: Chcete-li začít používat TICKLESS MINI, vykoupejte svého miláčka šamponem proti klíšťatům a blechám (např. šampon Animology Flea & Tick) a odstraňte všechny zbylé parazity. Před prvním použitím zařízení nabíjejte nejméně 3 hodiny. Vyjměte silikonový pásek z krabice a vložte jej do bočního úchytu zařízení. Nasaďte pásek a zařízení na obojek a stáhněte pásek pod obojkem. Vložte silikonový pásek do druhé boční části zařízení. Po správném upevnění zůstává TICKLESS® bezpečně připnutý k obojku. Aby se zajistila jeho účinnost, zařízení by mělo zůstat vždy připevněno k obojku vašeho miláčka.

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy.

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.