TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy - Růžový

Popis produktu

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy…

Historie ceny Katalogové č.: 1004804
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin - Hlídat

Další varianty

Skladem 815 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 815 Kč
NA OBJEDNÁNÍ / 48 hodin 815 Kč
Detailní popis

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat při sportování ve volné přírodě, během výletu, při práci na zahradě, myslivosti, na procházce nebo při kempu. Přístroj pracuje tak, že vydává řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy. Tím je odpuzuje pryč od domácích mazlíčků. Provozní rozsah je asi 1,5 metru. Tento vysoce účinný produkt funguje převážně preventivně. TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat a blech a to zcela ekologickým způsobem a bez kontraindikací jakéhokoli druhu.

Upevněním snadno použitelného a malého zařízení TICKLESS na obojek vaší kočky nebo psa se tyto nežádoucí parazity od nich mohou udržet až po dobu 6 až 12 měsíců po aktivaci, takže vy a vaše domácí zvíře můžete volně užívat přírody. Díky nejnovější polní studii můžeme konstatovat, že zařízení je 94% účinné proti klíšťatům bez použití jakýchkoli nebezpečných chemikálií!

Technologie přístroje TICKLESS prošla přísnými testy, jeho účinek potvrdil i klinický test Univerzity Camerino v roce 2012.

Hlavní vlastnosti TICKLESS PET

Bez chemických látek
Díky ultrazvuku drží parazity co nejdále od vašich domácích mazlíčků
Ochrana až na 12 měsíců
Vestavěná Li-Ion baterie
Provozní rozsah: 1,5 metrů
Certifikace IP13 -Vlhkost přístroj nepoškodí, ale zařízení není voděodolné!

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy.

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.