14.05.22 Aktuality

Tip na stylový dárek pro pejskařky

Přemýšlíte, čím obdarovat milovnici psů? Nebo sami chcete originální doplněk svého outfitu? Vsaďte na dřevěné brože ve tvaru čtyřnohých mazlíčků. 

Stejně jako z nás pes dokáže udělat lepšího člověka, i dřevěná brož podtrhne jen to nejlepší – vytříbený vkus, jasně stanovené hodnoty a náklonnost k přírodě. Jedná se o doplněk, který za vás mlčky řekne mnohé. Každý kousek je originál, vybírat můžete z různých plemen psů a koček na www.bewooden.cz/drevene-sperky/broze-kocek-a-psu

Navíc můžete i přispět na dobrou věc. Z každé vámi zakoupené brože Heřman Brooch putuje 100 Kč pro útulek v Dětmarovicích, kterému nyní hrozí z finančních důvodů zavření.

A jak to všechno začalo?
Edice broží, které pomáhají – Packu na to!

Ahoj, jsem Heřman a budu vám vyprávět příběh o tom, jak jsem ke Ctiradovi a svému jménu přišel. Nebudu vám lhát – do té doby, než si mě můj páníček vyzvedl v útulku, byl můj život celkem pod psa. Už si moc nepamatuju, jak jsem se vlastně do útulku dostal, možná jsem byl tak malý, že jsem to ještě nevnímal. Celé dny jsem trávil na své dřevěné boudě v kotci a čekal na onen šťastný den, kdy si mě vyzvedne můj člověčí parťák. Když se pak před vrátky ukázal Ctirad, hned jsem věděl, že si budeme rozumět. 

Víte, jak se to říká – důvěřuj, ale prověřuj. Moc jsem si nebyl jistý, proč by mě přišel vysvobodit, aby mě nacpal do ještě menšího prostoru v autě. Ctiradova vlídnost, trpělivost a především pár desítek piškotů mě ale do kufru nakonec dostaly. První, čeho jsem se doma dočkal, bylo přejmenování. Moje původní jméno je Zoubek, tuším, že to bude kvůli mému předkusu, který páníček nazval „trvalý úsměv“. Bylo mi řečeno, že si zasloužím něco důstojnějšího, a tak jsem vzal za vlastní jméno po Ctiradově pradědečkovi. Heřman je podle mě skvělé jméno. Je zvučné a taky originální.
 
Dobře vím, že má páníček spoustu práce, ale mám to štěstí, že mě rád bere do kanceláře s sebou. Nestane se příliš často, že bych zůstal doma úplně sám, což je sice senzační, ale mám tak méně času na mé lumpárny. Tuze rád zkoumám všechno, co se mi přimotá pod packy. Občas mě páníček nachytá, jak ležím u něj v posteli, ale vždycky se snažím tvářit, jakože nevím, jak se to stalo, a jsem si stoprocentně jistý, že když jsem usínal, byl jsem v pelíšku. Podle mě to Ctirad ještě neprokoukl a věří mi. Nikdy se totiž dlouho nezlobí a po chvíli si se mnou zase začíná hrát. Jsme sehraná dvojka a jsem šťastný jak blecha, že jsem skončil právě v BeWooden smečce. Navíc štěkám radostí, že jsem se stal inspirací pro výrobu nové edice dřevěných broží. V BeWooden totiž vznikly brože pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Mimo mě v celé psí smečce najdete další plemena a jednu krásnou psí packu.
 
A teď ta skvělá zpráva! Když si koupíte brož psí packy nebo brož mně, přispějete psím kamarádům v útulcích, kteří takové štěstí jako já neměli a svého páníčka ještě stále nemají. A oni si to opravdu zaslouží, na vlastní kožich to můžu potvrdit! Jak to tedy přesně ten můj páníček Ctirad vymyslel?
 
Koupí dřevěné brože Heřman Brooch darujete 100 Kč na útulek v Dětmarovicích, odkud pocházím. Už teď jsem šťastný, jak si představím, co potřebného ti hodní lidé z útulku mým psím kamarádům za příspěvek opatří! A když si pořídíte brož packy Paw Brooch, přispějete 50 Kč pro psí duše, které jsou nyní v dočasné péči a trpělivě čekají na nový stálý domov.

Moc bych si přál, aby se pro vás dřevěné psí brože staly symbolem. Symbolem pouta mezi člověkem a psem. Symbolem hlubokého, krásného a šťastného vztahu, který si konečně díky Ctiradovi teď dopřávám také já. Mimo mě vznikly další dřevěné brože různých plemen a troufám si říct, že tvoříme dokonalou psí edici, která potěší všechny milovníky pejsků. Najdete mezi námi například Border kolii, Francouzského buldočka, Labradora a další.
 
Ať už máte pejska z útulku, odkud pocházím já, nebo ne,
všichni jsme jedna velká duše plná lásky v psím těle.

Packu na to,
Heřman