Trovet cat (dieta) Weight a Diabetic WRD - 3kg

Popis produktu

Weight & Diabetic je navržen tak, aby pomohl vaší kočce během procesu hubnutí. Jedná se o kompletní dietní jídlo se sníženým obsahem tuku a energie. Zvýšený obsah vlákniny zajišťuje sytost po jídle.…

Historie ceny Katalogové č.: 2100141
NA OBJEDNÁNÍ / 7dní

Další varianty

Skladem 168 Kč
Detailní popis

Weight & Diabetic je navržen tak, aby pomohl vaší kočce během procesu hubnutí. Jedná se o kompletní dietní jídlo se sníženým obsahem tuku a energie. Zvýšený obsah vlákniny zajišťuje sytost po jídle. Obsah bílkovin je zvýšen, aby se zabránilo úbytku svalů během hubnutí a hladiny vitaminu a minerálů ve stravě byly upraveny tak, aby byly dostatečné, i když se podává menší množství potravy.

Tato strava může být podávána během procesu hubnutí vaší kočky, když má váš domácí mazlíček trvale nižší energetické požadavky, také po období hubnutí. To umožňuje vaší kočce snadněji dosáhnout a udržet si ideální hmotnost.

Weight & Diabetic lze také použít při zácpě kvůli různým druhům vlákniny, které jsou v této potravě přítomny. Vzhledem ke zvýšenému obsahu vlákniny a použití uhlohydrátů s pomalým uvolňováním je tato strava také vhodná pro zvířata, která mají potíže s udržením stabilní hladiny cukru v krvi.

Indikace: Obezita, Diabetes mellitus, Zácpa

Kontraindikace: Koťata, Gestace, laktace

SLOŽENÍ:
Drůbeží maso, kukuřice, rýže, kukuřičný lepek, drůbeží játra (hydrolyzát), rybí maso, celulóza, vejce, kvasnice, vitamíny a minerály, rybí olej, chlorid sodný.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein 36.0%, Obsah tuku 8,5%, Anorganická hmota 7,0%, Vláknina 4,5%, Vlhkost 8,0%, Sacharidy 36.0%.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamin A 15000 IU / kg, Vitamin D 31000 IU / kg, Vitamin E 250 mg / kg, Vápník (Ca) 1,20%, Fosfor (P) 1,10%, Sodík (Na) 0,45%, Draslík (K) 0,60%, Železo (Fe) 75 mg / kg, Měď (Cu) 10 mg / kg, Zinek (Zn) 85 mg / kg, Mangan (Mn) 15 mg / kg, L-karnitin150 mg / kg, Taurin 1800 mg / kg.


Energie: 13,6 MJ / kg - 3254 kcal / kg