Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Trovet cat SHF - Sterilised

TROVET Feline Sterilised SHF 3kgTROVET Feline Sterilised SHF 3kg je kompletní dietní krmivo pro kastrované kočky.

Podrobnosti: TROVET Feline Sterilised SHF 3kgKrmivo splňuje výživové požadavky sterilizované / kastrované kočky ve věku 6 měsíců a starší. Kastrace ovlivňuje nutriční požadavky vaší kočky. Z tohoto důvodu je vhodné změnit, aby jídlo, které splňuje tyto nové požadavky na výživu.Sterilované / kastrované kočky mají zvýšené riziko pro rozvoj obezity, v důsledku snížení aktivity a sníženou schopnost regulovat příjem potravy.Snížený obsah tuku a energie, pomáhají snížit riziko vzniku obezity.Vysoký obsah bílkovin pomáhá, aby se zabránilo ztrátám svalové hmoty, navzdory sníženým příjmem energie.Vysoká (prebiotika), dietní vlákniny zvyšuje pocit sytosti a pomáhá střevní pohyb a funkci střev.Přidání esenciálních mastných kyselin (EPA a DHA), podporuje zdravou kůži, srst a trávicího traktu.L-karnitin podporuje přeměnu tuků na energii a pomáhá zabránit ztrátě svalové hmoty.

Složení: TROVET Feline Sterilised SHF 3kgKukuřice, drůbeží moučka, hrášek, kvasnice, drůbeží tuk, ječmen, celulóza, hydrolyzovaná drůbeží játra, antarktický krill, vejce, rybí tuk, řepné řízky, hydrolyzované výtažek z kvasnic (zdroj mannan oligo Sachariden, MOS), psyllium lusk, chlorid sodný, frukto-oligosacharidy (FOS).

Analýza: TROVET Feline Sterilised SHF 3kgProtein 35% Tuk 11% Anorganická látka 7% Vláknina 5%.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace