TROVET cat konzerva HLD - Hepatic

200g Skladem > 5 ks 74 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 2100027

TROVET Hepatic HLD pro kočky s jaterním onemocněním podporuje funkci jater a metabolismu. Množství obsažených lipotrofních substancí usňadnňuje metabolismus tuků. To umožňuje snížit zátěž jater a usnadnit hojení a regeneraci jaterní tkáně. Kromě toho hlavní složky diety – rýže a kuřecí maso, jsou snadno stravitelné,což snižuje trávicí problémy také v případě potravní intolerance Dieta také může být použita v případě průjmového onemocnění v důsledku nedostatku enzymu laktázy.

Indikace: zažívací problémy, špatné trávení, vyšší potřeba energie, jaterní nedostatečnost

Lze jí použít i tam, kde je zapotřebí vysokoenergetické krmivo. podporuje funkci jater a metabolismu. Množství obsažených lipotrofních substancí usnadňuje metabolismus tuků. To umožňuje snížit zátěž jater a usnadnit hojení a regeneraci jaterní tkáně. Hlavní složky diety, rýže a kuřecí maso jsou velmi lehce stravitelné, což snižuje trávicí problémy v případě potravní intolerance

Charakteristika: vyšší energetická hodnota,neobsahuje laktózu,sojový protein ani obilní šrot, vyrovnaný obsah bílkovin,cukrů a tuků. Obohaceno o vitamíny a aminokyseliny podporující funkci ledvin.

SLOŽENÍ:
 jehněčí 29%, ryby, rýžová mouka, kuřecí maso, minerální látky, vitamíny 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Vlhkost 76,00 %, Hrubý protein 8,00 %, Hrubé tuky 6,20 %, Sacharidy 7,40 %, Hrubý popel 1,90 %, Hrubá vláknina 0,50 %

MINERÁLY:
vápník 0,37 %, fosfor 0,26 %, sodík 0,14 %, draslík 0,17 %, Měď 4 mg / kg, Taurin 400 mg/kg

METABOLIZOVANÁ ENERGIE:
4,5 MJ / kg (1067 kcal / kg)

Doporučení ke krmení:
Veterinární krmivo by měl předepsat veterinární lékař po předchozím vyšetření zvířete. Přesnou dobu použití určuje veterinární lékař individuálně pro každou kočku a její stav.