Trovet cat LRD - Hypoallergenic lamb

200g do 7 dnů 56 Kč
+

Trovet LRD je kompletní, lehce stravitelné dietní krmivo pro kočky speciálně vyvinuté ke snížení určité potravní intolerance a při dermatologických obtížích. Trovet LRD hypoalergenní konzerva je založena na jednom zdroji proteinu a jednom zdroji sacharidů - jehněčí a rýže. Vhodné i pro koťata.

Zabraňuje imunologické reakci (potravinová alergie) nebo potravinová intoleranci ve formě kožních problémů a / nebo zažívacích potíží (průjem, zvracení). Změna na hypoalergenní dietu pomůže pomalu snižovat svědění a následné sekundární kožní projevy způsobené poškrábáním, otěrem a kousáním. Obsahuje všechny základní složky potravin v optimálním množství. Je vhodná i pro koťata.

Indikace: potravní přecitlivělost, kožní onemocnění, zažívací problémy

Složení: maso a živočišné deriváty (jehněčí), obiloviny (rýže), oleje a tuky (slunečnicový olej, olivový olej), deriváty rostlinného původu (guarové gumy), minerální látky.

Analytické složení: hrubý protein 9 %, hrubý tuk 6,5 %, hrubá popelovina 3,2 %, vláknina 1 %, vlhkost 80 %, sacharidy 0,5 %, vápník 0,27 %, fosfor 0,21 %, draslík 0,18 %.

Vitamíny: vitamin A 2000 m.j. / kg, vitamin D3 300 m.j. / kg, vitamin E 40 mg / kg

27. 09. 2018
  • Hypoallergenní