Trovet Renal And Oxalate Cat Konzerva (RID)

200g Skladem > 5 ks 72 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 1004469

Trovet Renal And Oxalate Cat Konzerva (RID) - jehněčí

 Plnohodnotné konzervové krmivo vyvinuté pro kočky trpící na onemocnění ledvin

Dvě hlavní funkce ledvin jsou filtrační a vylučovací funkce, v rámci nichž zadržují a odstraňují z krve odpadní látky, které se pro organismus stávají zbytečnými, až škodlivými (rozpadové produkty bílkovin, fosfáty), jakož i zadržují důležité vitaminy a soli. Pokud se vylučovací funkce poškodí, nebo zanikne, to vede k otravě organismu. Při poškození filtrační funkce organizmus ztrácí důležité soli a výživné látky, jakož i tekutinu. Příznaky závažného poškození ledvin se projeví už jen tehdy, když je poškozených už více než 75% ledvin. V případě projevení prvních příznaků (zvýšená konzumace vody), čím dříve vyhledejte veterináře.

Snížený obsah bílkovin  - odlehčí ledviny, tyto bílkoviny ale mají zvýšenou biologickou hodnotu, čili pokrývají požadavky organismu na aminokyseliny.

V značné míře snížené množství fosforu napomáhá prevenci dalšího zhoršování funkce ledvin. Množství minerálních látek, vitaminů je přizpůsobeno změněným požadavkům zvířat nemocných na ledviny. Obsahuje citran draselný, čímž předchází přílišnému okysličení moči, čímž zabraňuje tvorbu oxalátových krystalů. 

Je možné jej použít jako prevenci při tvorbě urátu, cystínu a oxalátu, a v každém takovém případě, kde je třeba zvýšení zásaditosti moči (snížení pH).

 

 Konzultujte s Vaším veterinářem.

 

 

Nutriční hodnoty:

Syrové bílkoviny 6,00 %, Syrový tuk 8,00 %, Syrové vlákniny 0,40 %, Syrový popel 1,30 %, Vápník 0,14% Fosfor 0,008%, Sodík 0,16%, Draslík 0,21%, Vitamin A, 1200 IE/kg, Vitamin D3 150 IE/kg, Vitamin E 100 mg/kg