10.02.13 Aktuality

Valentýn pro vaše psí miláčky

I když je svátek svatého Valentýna symbolem všech zamilovaných dvojic, můžete ho oslavit i se svým psím mazlíčkem. Vždyť přece důvod pro to, abyste ho mohli obdarovat a potěšit nějakým pěkným dárkem, se najde vždycky ;-) A kdo vyjadřuje svou lásku oddaněji než pes?

 

Důmyslná a zábavná hračky přijde vždycky vhod. Co vybrat?

 

Plyšová kostka s míčky – motivační hračka, při které kostka může být naplněna míšky, pamlsky nebo jinými hračkami.

(233 Kč)

 

Gambling Tower - V plastové věži jsou dvě patra, na která se dají pamlsky. Pes musí patro vytáhnout a pamlsky mu propadnou dolů, kde si je posléze sní. Pravidelným tréninkem se zdokonaluje.

(472 Kč).

Solitär – hračku představuje plastová deska se sedmi kužely, při která má pes zvedat kužele a tím získat pamlsky. Balení obsahuje brožuru s tipy a triky pro optimální trénink.

(372 Kč)

 

Kyjen kráva s pet láhví - Hračka je kombinací u psů oblíbené „křupající“ PET láhve a plyšového zvířátka. PET láhev je snadno vyměnitelná, takže se hračka dá používat znovu a znovu. Tomu neodolá snad žádný pes. Zvířátko je dokonale propracované a je vyrobené z kvalitního plyše.

(189 Kč)

 

BecoRope - provazový míček je šetrný k životnímu prostředí, je totiž vyrobený z rýžové gumy s vůní vanilky. Míček je extra skákavý a dlouhý provaz umožní házet BecoMíček do větší vzdálenosti.

(261 Kč)

 

BecoHoop - obruč je 100% přírodní a konstruovaná tak, aby se mohla maximálně natáhnout i ohnout.

Je pevná, takže je ideální pomůckou pro přetahování.

(201 Kč)

 

Kromě hraček můžete psovi pořídit také voňavý šampón.

 

Šampon Megamazon Green Coconut/Murumuru - regenerační šampon s extraktem ze zeleného kokosu a murumuru šetrně čistí, hydratuje, vyživuje pokožku a srst. Příjemně voní. Je ideální pro zvířata se suchou kůží a srstí. Hluboce hydratuje a brání ztrátě vody. Doporučeno pro psy s dlouhou srstí (jorskšírský teriér, afghánský chrt apod.).

(191 Kč)

 

Nefalšovanou radost svému pejskovi uděláte i dobrým pamlskem.

 

Tobby dental cross – pamlske pro zdravé klouby vašeho psa, který navíc odstraňuje zubní plak.

(16 Kč)

A co ještě? Třeba výborný domácí dort pro všechny mlsné pejsky ;-)

 

 

 

Další zajímavé dárky vybírejte na krmeni.cz