ALAVIS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

700g Skladem > 5 ks 1 129 Kč
+
Doprava zdarma

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.
Spektrum účinků přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný:

    výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
    zmírnění bolestí pohybového aparátu
    zlepšení pohyblivosti, větší fyzická výkonnost
    zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
    prodloužení aktivního věku zvířete
    zlepšení celkové zdravotní kondice

Velikost balení: 700 g prášku


Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Methylsulfonylmethan - MSM – je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Obsah účinných látek v 1 kg:

    Glukosamin sulfát – 348 g
    Chondroitin sulfát – 130 g
    MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g
    Collyss® - 3,4 g
    Cartidyss® - 5 g

Pomocné látky: Jablečný pektin - 79 g

Hmotnost koně    Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně    Udržovací (pokračovací) dávka denně
100 kg     4,5 g     1 odměrka     2,25 g     1/2 odměrky
500 kg     22,5 g     5 odměrek     11,25 g     2,5 odměrky

06. 12. 2019

POmáhá dobře na klouby