Omlouváme se, ale z technických důvodu může dojít ke zpoždění odeslání objednávek o 1 den. Děkujeme za pochopení

Nutri HORSE CHONDRO PLUS

1kg NASKLADNÍME do 2 týdnů Hlídat 1 024 Kč
Historie cenyDoprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 4900020

Speciální doplněk pro regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů obohacený o MSM. K regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání.

INDIKACE: Speciální přípravek sloužící k regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Hlavními účinnými látkami v přípravku jsou chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, methylsulfonylmethan „MSM“ a želatinový hydrolyzát, které jsou současně základními stavebními jednotkami kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání. Snadno se vstřebávají a zabudovávají do nově se tvořící nebo regenerující chrupavky, zvyšují hydrataci a elasticitu chrupavky a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení poškozených tkání. NutriHorse® CHONDRO PLUS se používá u všech koní, u nichž se vyskytují problémy s akutními, chronickými nebo degenerativními procesy v kloubech, vazech nebo šlachách. Preventivně se doporučuje podávání přípravku koním v pracovní nebo sportovní zátěži a starším koním trpícím často pohybovými poruchami. Přípravek nenahrazuje základní doplňková minerální krmiva „modré řady“ a lze ho libovolně kombinovat s výrobky „červené řady“.

ZPŮSOB APLIKACE: Přípravek by měl být podáván nejméně po dobu 8 – 10 týdnů, přičemž je vhodné po 3 až 6 měsících aplikaci opakovat. Možné je také dlouhodobé podávání. Denní dávku je vhodné rozdělit na více částí. Podává se v odměřeném množství do krmiva.

Složení

Vitamin E (alfa tokoferol)

18 000 mg DL-methionin 40 g Selen 16 mg
Hořčík 20 g Glukosamin sulfát 170 000 mg
Niacinamid 4 000 mg Mangan 2 500 mg Chondroitin sulfát 100 000 mg
Biotin 70 mg Měď 650 mg Methylsulfonylmethan „MSM“
165 000 mg
Vitamin C 25 000 mg Zinek 2 000 mg

 

Doporučené dávkování

  na 100 kg ž. hm. / den na 600 kg ž. hm. / den
Preventivní dávka, hříbata
a mladí koně v růstu
3 g 20 g
Pro intenzivní regeneraci kloubních
chrupavek u koní s vysokou zátěží
3 – 6 g 18 – 36 g
Starší a těžší koně 7 g 40 g

26. 07. 2017

Nutri Horse Chondro Plus zkoušíme poprvé tak uvidíme .Zatím se mi ale líbí velikost balení a chuť :P .