VITAPOL směs pro KŘEČKY

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Katalog: 4000159

Kompletní krmivo pro křečka

  • kompletní směs nejkvalitnějších zrn a semen
  • obohacené o vitaminizované granule a zeleninu
  • směs přírodních ingrediencí obsahující všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny
  • rozmanitost ingrediencí zaručuje skvělou chuť a příjem potravy

Základní směs pro křečky, správně vyvážená, která zahrnuje základní složky potravy hlodavců v jejich přirozeném prostředí. Jedná se o směs nejkvalitnějších zrnin, semínek a vitaminizovaných granulí, obohacená o mrkev, luštěniny, karob. Karob také poskytuje mnoho vitamínů, jako je A, B2, B3, D, E, a minerální soli: vápník, fosfor, draslík, hořčík a železo. Pozitivně působí na trávicí systém a přispívá ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Přídavek mrkve s vysokým obsahem beta-karotenu, tedy provitaminu A, dodává důležité minerální látky jako vápník, železo, fosfor, měď, zinek, molybden, hořčík, jód a draslík.

Složení:

20% pšenice, ječmen, vojtěšková moučka, pšeničné otruby, pšeničná mouka, kukuřičná mouka, kukuřičná mouka, slunečnicový koláč, sójové slupky, kukuřice 3%, kukuřičné vločky, loupaný oves, slunečnicová semínka, lněné semínko, sušená mrkev 2%, sušený rohovník , arašídy, loupaná dýňová semínka 1%, sušený pastinák 1%, hrachové vločky 1%, pšeničné vločky, rýžová mouka, sušená nať fenyklu 0,5%, hrášek 0,5%, tymián 0,5%, sója krupice, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý

Obsah analytických složek:

% surového proteinu (min): 10,7

surové oleje a tuky % (min): 2,93

% hrubé vlákniny (max): 8,28

% surového popela (max): 4,33

vlhkost % (max): 12