EnteroZoo

100ml Skladem 1 ks 358 Kč
+
Historie ceny
500ml NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 915 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1005239

EnteroZoo je inovativní střevní adsorbent, který pomáhá při průjmech a trávicích potížích.

Působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny, alergeny a odvádí je z těla ven.

Slouží k detoxikaci organismu zvířete. Veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů a je určen pro přímou aplikaci do dutiny ústní zvířete.Při průchodu trávicím traktem na sebe váže toxické látky, patogenní bakterie a alergeny a odvádí je stolicí z těla ven. EnteroZOO® je velmi bezpečný, nevstřebává se a mohou jej užívat také březí nebo kojící samice i mláďata.
Psi ,štěňata,
kočky,koťata,králíci, morčata, fretky, nutrie, křečci, myši, potkani,exotické ptactvo, drůbež,prasata,selata, skot,telata, kozy, kůzlata, ovce ,jehňata, koně , hříbata,...


Složení detoxikačního přípravku EnteroZOO®:
Veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Složení polyhydrát polymethylsiloxanu – 60 %, voda čištěná – 40 %.
Dietetický veterinární přípravek. Schválení ÚSKVBL číslo: 080-10/C


Standardní dávkování detoxikačního přípravku EnteroZOO® podle druhu zvířete a váhy:

Orientačně je množství takto: 1 kávová lžička = 5g = ½ sáčku, 1 kávová lžička s kopečkem = 10g = obsah sáčku, 1 polévková lžíce = 15g = 1 a ½ sáčku. EnteroZOO® se nevstřebává, nemusíte se tedy obávat předávkování při omylem podané větší dávce.)

Psi a štěňata: do 4 kg ½ kávové lžičky 1-3x denně, do 15 kg

1 kávová lžička 1-3x denně, 15 – 50 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně, od 50 kg výše 1 polévková lžíce 1-3x denně - podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo na pamlsek nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.

Kočky a koťata: do 2 kg ½ kávové lžičky 1-3x denně, od 2 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.

Králíci, morčata, fretky, nutrie apod.: ½ kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.

Křečci, myši, potkani apod.: 1/3 kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.

Exotické ptactvo: 1 kávová lžička 1 denně rozmíchat do 1 dcl napájecí vody, každý den připravovat roztok nový.

Drůbež: 1 polévková lžíce 2x denně rozmíchat do 1l napájecí vody.

Prasata a selata, skot a telata, kozy a kůzlata, ovce a jehňata, koně a hříbata: 0,5 g na 1 kg tělesné hmotnosti 3x denně rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do dutiny ústní.
Složení detoxikačního přípravku EnteroZOO®:
Veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku.
Složení polyhydrát polymethylsiloxanu – 60 %, voda čištěná – 40 %.

Dietetický veterinární přípravek.
Schválení ÚSKVBL číslo: 080-10/C