Vyčmuchej si slevu!

Jaký je princip?

V různých částech Hradce Králové jsme pro Vás poschovávali výherní kartičky. Některé kartičky jsou i aromatizované vůni masa iberského polodivokého prasete (granule Ibero NATURAL), takže můžete využít k nalezení i svého psa. Tyto kartičky najdete pomocí GPS souřadnic, které jsou uvedené na konci této stránky www.krmeni.cz/najdidarek/naseljsem/ .

Kartičky si vezměte sebou a na prodejně zjistíte, co jste vyhráli. Následně ji můžete v prodejně rovnou využit.

Výhru můžete uplatnit také v klidu domova na eshopu krmeni.cz a to do 31.3.2020, ale na prodejně získáte navíc pamlsek zdarma

Kde kupóny hledat?

Seznam gps souřadnic naleznete na konci této stránky. K hledání můžete použít zařízení GPS, ale můžete se pokusit též zadat souřadnice do mapy např. na www.mapy.cz a detail mapy si vytisknout.

Jak vypadají kupony a jaké jsou ceny?

Kupóny mají velikost vizitky a jsou vytištěny na běžném offsetovém papíře. Kupóny byly umístěny tak, aby byly chráněny před přímým deštěm. Některé kupony jsou aromatizovány vůní masa iberského polodivokého prasete (granule Ibero NATURAL).

Soutěžíme o tyto ceny:

  1. Pytel 15kg krmiva Ibero NATURAL zdarma 
  2. Sleva 500 Kč
  3. Sleva 200 Kč
  4. Sleva 10%
  5. Konzervy Petkult

Při vyzvednutí ceny v prodejně navíc získáte pamlsek zdarma

Jak uplatnit slevu?

Slevy můžete uplatnit také na eshopu krmeni.cz a to nejpozději do 31.3.2020. Stačí v košíku zadat slevový kód, který se následně odečte z ceny vašeho nákupu. 

Podmínky soutěže

Plné znění podmínek soutěže "Vyčmuchej si slevu" naleznete zde.

Souřadnice GPS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10