Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Whiskas kapsa JUNIOR

Kompletní krmivo pro koťata ( do 12 měsíců), březí a kojící dospělé kočky.

 

Hovězí maso 100g

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu ( včetně 4% hovězího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.

 

Junior 4x100g

Složení:

  • s drůbežím masem: maso a výrobky produkty živočišného původu 41% ( 4% kuřecího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin.původu, vedlejší výrobky rostlin. původu, minerální látky.
  • s jehněčím masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% jehněčího masa), obiloviny, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • s králičím masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% králičího masa),obiloviny, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • s hovězím masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% hovězího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin. původu, vedlejší výrobky rostlin. původu, minerální látky.

 

Junior 12x100g drůbeží výběr

 Složení:

  • s drůbežím masem: maso a výrobky produkty živočišného původu 41% ( 4% kuřecího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin.původu, vedlejší výrobky rostlin. původu, minerální látky.
  • s kuřecím masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% kuřecího masa), obiloviny, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • s kachním masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% kachního masa),obiloviny, vedlejší výrobky rostlin. původu, bílkovinné extrakty rostlin. původu, minerální látky.
  • s krůtím masem: maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% krůtího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin. původu, vedlejší výrobky rostlin. původu, minerální látky.
Celý popis produktu

Whiskas kapsa Junior je kompletní krmivo pro rostoucí koťata do jednoho roku a pro březí a kojící dospělé kočky. Whiskas Junior je pečlivě připraveno tak, aby kotě dostávalo lahodnou a výživnou stravu, díky které z něj vyroste silná a zdravá kočka

 

Deklarované jakostní znaky: bílkoviny 8%, tuky a oleje 6%, popel 1,6%, vláknina 0,2%, vápník 0,3%, vlhkost 80%, vitamín B1 0,9 mg/kg, vitamín E 20 mg/kg.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

01. 09. 2016
Koťátku chutná, snadná obsluha, přípravečk doporučuju
22. 04. 2015
10. 09. 2013
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace