Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
Celkem jste darovali: 120100 Kč
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Veronika Lesiukova

Dobrý den, můj pes bígl z útulku stáří údajně 2,5 roku ale spíš k pěti letům je …

Přejít do poradny

Petkult

Granule PETKULT

= super prémiové hypoalergenní, 100 % přírodní BELGICKÉ krmivo

 

Psi jakožto původní masožravci si zajišťují své nutriční potřeby převážné z masa. Inovativní receptura krmiva PETKULT DOG vychází z dehydratovaného jehněčího a krůtího masa, doplněného o antarktický kril, krůtí tuk a výtečnou hnědou rýži bohatou na vlákniny, bez lepku s vysokou energetickou hodnotou. 60 % proteinů je živočišného původu. PETKULT CAT je pro kočky neodolatelný díky skvělé chtuti a velkému podílu různých druhů masa. Na výběr je v variantách jehně, kachna, kuře, losos, pstruh. Tvorba chlupových bezoárů je snížena přítomností inulinu a celulózy. Riziko podráždění močového měchýře je sníženo díky brusinkám, které udržují pH moči. 

 

Všechna krmiva PETKULT obsahují přírodní komplex Synox 3D – tj. extrakty přírodních rostlin - pomáhá tělu neutralizovat volné radikály.

PETKULT je 100 % přírodní a hypoalergenní, tj. neobsahuje ingredience s alergenním potenciálem: kukuřice, pšenice, vedlejší výrobky, vajíčka, kuřata, kuřecí tuk, cukr, umělá aroma a barviva, aditiva, sója a GMO (geneticky modifikované organismy).

 

Produktové kategorie

Produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace