Petkult  

Granule PETKULT

PETKULT je 100 % přírodní a hypoalergenní, tj. neobsahuje ingredience s alergenním potenciálem: kukuřice, pšenice, vedlejší výrobky, vajíčka, kuřata, kuřecí tuk, cukr, umělá aroma a barviva, aditiva, sója a GMO (geneticky modifikované organismy).

PETKULT DOG vychází z dehydratovaného jehněčího a krůtího masa, doplněného o antarktický kril, krůtí tuk a výtečnou hnědou rýži bohatou na vlákniny, bez lepku s vysokou energetickou hodnotou. 60 % proteinů je živočišného původu.

PETKULT CAT je pro kočky neodolatelný díky skvělé chtuti a velkému podílu různých druhů masa. Na výběr je v variantách jehně, kachna, kuře, losos, pstruh. Tvorba chlupových bezoárů je snížena přítomností inulinu a celulózy. Riziko podráždění močového měchýře je sníženo díky brusinkám, které udržují pH moči. 

Petkult očima veterináře


Petkult obsahuje tyto
inovativní ingredience

Antarktický krill
zdroj jemných proteinů, tuků + Omega 3 mastné kyseliny

Mouku z rohovníku obecného (Svatojánský chléb)
přírodní bioregulátor zažívání, hypoalergenní, bezlepková mouka

Synox 3D
přirozený mix přírodních antioxidantů (kurkuma, hřebíček, rozmarýn)

Petkult je 100% hypoalergenní krmivo, které podporuje optimální trávení, zdravou kůži a lesklou srst. Obsahuje vysoko kvalitní suroviny, přírodní antioxidanty a neobsahuje žádné umělé přísady.


Petkult neobsahuje ingredience s alergenním potenciálem:
kukuřice, pšenice, vedlejší výrobky, vajíčka, kuřata, kuřecí tuk, cukr, umělá aroma a barviva, aditiva, sója a GMO (geneticky modifikované organismy).

Produktové kategorie

Produkty