01.12.17 Aktuality

10 tipů na vánoční dárky pro kočky

Prosinec je tu, nejvyšší čas zamyslet se, co letos nadělíte vašemu mazlíčkovi. Přinášíme pár tipů, které kočku pod stromečkem zaručeně potěší.

Vánoční dárková krabice pro kočku
Obsahuje 1x škádlítko s plyšovým sobem, 1x míček z mechové gumy, 1x myška s rolničkou, 1x Santa Claus pytlík s catnipem, 1x Crisbies pamlsky pro kočku.

Adventní kalendář

Dárek můžete kočičce nadělit už na Mikuláše. S každodenním pamlskem se budete těšit na blížící se vánoční svátky společně.

Vánoční plyšová hračka myš/veverka

Plyšová hračka s vánočním motivem by neměla mezi dárky chybět. Obě hračky myška a veverka s čepicí Santy jsou připevněny při prodeji na jedné kartě.

Vánoční škrabadlo

Vánoční škrábací deska pro kočky se sobem a stromkem poslouží i jako vánoční dekorace.

Vánoční balíček Purina

Dárkové balíček pro kočičky obsahuje hračku, 8 konzerviček a 4 kapsičky.

Zábavné hřiště

Hračka Cat Activity Fun Board se skládá z pěti rozdílných modulů, přičemž každý z nich představuje pro kočku nový úkol. Kočka procvičuje hmat, čich, zrak a strategické dovednosti.

Hračka Activity fun circle

Aktivní hračka zvyšuje tělesnou aktivitu i duševní stimulaci. Hračka má tři herní moduly. Na herním kruhu jsou místa, kam lze uschovat pamlsek a kočička musí přijít na to, jak se k němu dostat.

Rukavice

Pestrobarevná rukavice se čyřmi myškami na gumičce bude kočku neustále lákat k lovu.

Hračka activity snack roll

Během hry kočka válečkem otáčí, a tak z otvorů vypadávají pamlsky.

Konzervy PETKULT

Žádná kočka nepohrdne oblíbeným krmením. Za zkoušku stojí například konzervy Petkult, které obsahují 100% přírodní suroviny a vysoký podíl masa. Neobsahují žádná umělá barviva a dochucovadla.

Charitativní vánoční sbírka

A když už budete nadělovat, udělejte letos radost také kočičkám z útulku. Již pátým rokem organizuje internetový obchod www.krmeni.cz tradiční charitativní sbírku pro psy a kočky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje www.krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2018) vám bude zasláno poděkování a informace o celkové vybrané částce. Přispět můžete zde:

https://krmeni.cz/pes-vanocni-darky-psi/charitativni-sbirka-financni-prispevek

Extra tip pro citlivé kočky

Krmivo Prins Resist

Bojí se vaše kočka petard a ohňostroje? Darujte jí speciální krmivo pro kočky trpící úzkostí a stresem. Stoprocentně přírodní, za studena lisované krmivo Prins Resist obsahuje směs bylin, které mají uklidňující účinky. Jedinečné složení navíc posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu. Unikátní přírodní směs byla speciálně vytvořena pro značku Prins. Bylinky zvyšují hladinu kyslíku v krvi, což zlepšuje funkci orgánů a odráží se to i ve větší psychické pohodě zvířete.

Začněte včas!

Pro optimální výsledek se doporučuje začíst s krmením Prins Resist několik týdnů před stresujícím obdobím (ohňostroje, dovolené). U citlivých koček je možné podávat tyto granule trvale (neobsahují sedativa, jen směs bylin pro uklidnění). Navíc díky tomu, že jsou tyto granule lisované za studena, neničí se v nich důležité složky náchylné na teplotu při procesu zpracování. Strava je koncentrovanější, podává se jí menší množství a žaludek zvířete není tak zatížen. Granule jsou bez pšeničného lepku, jsou vysoce stravitelné, což se odrazí v menším množství stolice. Velkou výhodou je i vysoká chutnost, takže jsou ideální volbou pro vybíravé kočky.