27.11.18 Život s kočkou

12 super tipů, jak o Vánocích udělat kočkám radost

Vánoce se kvapem blíží, nastává čas shánění dárků a všemožných příprav na nadcházející svátky. Jestli stále přemýšlíte, čím letos potěšit čtyřnohého mazlíčka, nechte si poradit. Přinášíme vám tipy, kterým žádná kočka neodolá. A vše navíc můžete nakoupit pohodlně z domova na e-shopu krmeni.cz.

Adventní kalendář Trixie

Zpříjemněte kočičce čekání na Ježíška. Adventní kalendář má v každém okénku chutný pamlsek.

Plyšáček

Sháníte drobnost, která potěší? Do hračky s vánočním motivem se váš mazlíček s chutí zakousne. Vybrat si můžete mezi myší a veverkou.

Škrábací deska

Čím víc škrabadel, tím lépe, vzkazují kočky.

Sváteční výzdobu doplní i vánoční škrabadlo.

Chutné pamlsky

Na Štědrý den vyzkoušejte něco speciálního. Například pamlsky s kuřecími prsíčky a catnipem.

Nebo raději sardinky s petrželí pro lepší trávení?

Oblíbené konzervy

Pořádná zásoba konzerviček s různými příchutěmi je trefou do černého. Konzervy Petkult obsahují jen přírodní suroviny a mají vysoký podíl masa.

Zábavné hřiště

Hračka Cat Activity Fun Board kočku na dlouho zabaví a uspokojí i její mlsný jazýček. Skládá se z pěti rozdílných modulů, přičemž každý z nich představuje pro kočku nový úkol. Při hře si procvičí hmat, čich, zrak i strategické dovednosti.

Skládací dráha

Co dokonale probudí lovecký instinkt koček? Skládací dráha pro závod míčků. Jednotlivé prvky lze libovolně sestavit do různých tvarů. Různé varianty hraní udržují kočičí zájem. Koule navíc ve tmě bliká.

Plyšová rukavice

Rukavice s hračkami a třásněmi povzbuzuje vaši kočičku k aktivní hře. Společnou hrou se navíc posiluje vaše vzájemné pouto.

Vánoční deka

Vytvořte pro kočku pohodlné místečko, kde si bude moct odpočinout. Jemná deka je atraktivním doplňkem vánoční atmosféry ve vašem bytě.

Stylový obojek

Hledáte jedinečný kočičí obojek? Max and Molly obojky jsou nejen cool, ale také super bezpečné a pohodlné! Všechny obojky mají bezpečnostní sponu, která se v případě uvíznutí uvolní, aby nedošlo k uškrcení.

Extra tip pro citlivé kočky

Krmivo Prins Resist

Bojí se vaše kočka petard a ohňostroje? Darujte jí speciální krmivo pro kočky trpící úzkostí a stresem. Stoprocentně přírodní, za studena lisované krmivo PRINS VitalCare RESIST calm obsahuje směs bylin, které mají uklidňující účinky. Jedinečné složení navíc posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu. Unikátní přírodní směs byla speciálně vytvořena pro značku Prins. Bylinky zvyšují hladinu kyslíku v krvi, což zlepšuje funkci orgánů a odráží se to i ve větší psychické pohodě zvířete. Pro optimální výsledek se doporučuje začíst s krmením Prins Resist několik týdnů před stresujícím obdobím (ohňostroje, dovolené). U citlivých koček je možné podávat tyto granule trvale (neobsahují sedativa, jen směs bylin pro uklidnění). Navíc díky tomu, že jsou tyto granule lisované za studena, neničí se v nich důležité složky náchylné na teplotu při procesu zpracování. Strava je koncentrovanější, podává se jí menší množství a žaludek zvířete není tak zatížen. Granule jsou bez pšeničného lepku, jsou vysoce stravitelné, což se odrazí v menším množství stolice. Velkou výhodou je i vysoká chutnost, takže jsou ideální volbou pro vybíravé kočky.

Myslete i na kočky v útulku

A když už budete nadělovat, udělejte letos radost také kočičkám z útulku. Již šestým rokem organizuje internetový obchod www.krmeni.cz tradiční charitativní vánoční sbírku pro psy a kočky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje www.krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2019) vám bude zasláno poděkování a informace o celkové vybrané částce.