07.11.17 Život s kočkou

17 znamení, že jste narazili na kočkoholičku

Milovníci koček jsou všude kolem nás, na tom není nic zvláštního, jenže kromě nich existuje i speciální sorta lidí, většinou žen, jež kočky miluje ještě víc. Tedy úplně nejvíc. Jak poznat, že máte co do činění s kočkoholičkou?

1. Ústředním tématem většiny hovorů jsou kočky. A když se nemluví o kočkách, vždy se najde nějaký oslí most, jak se ke kočkám vrátit.

2. Pozadí na ploše počítače/mobilu zdobí fotka kočky. Jak jinak.

3. Nosí trička, mikiny, kabelky, ponožky a další oblečení s obrázky koček. Pije z kočičího hrníčku, ani čelenka nebo čepice s oušky jí není cizí.

4. Pravidelně na Facebooku sdílí a lajkuje roztomilá kočičí videa a nejrůznější články (kočičí hrdinka zachránila dítě před explozí apod.).

5. Při komunikaci po messengeru používá zásadně jen nálepky s Pusheen cat. V pokročilejší fázi vlastní i dárkové předměty s Pusheenem (včetně domácího plyšového overalu).

6. Pravidelně svou kočku fotí v různých pózách a fotkami zásobuje své přátelé a rodinu. Razí heslo, že správná selfie se neobejde bez kočky.

7. Své kočce založila účet na Facebooku a Instagramu. Denní aktualizace o fotky a videa je samozřejmostí, přece se o tu krásu musí podělit se světem.

8. Když někomu posílá přání nebo pozdrav, podepisuje se nejen svým jménem, ale připojí i jméno kočky.

9. K narozeninám kočce upeče dort a uspořádá malou oslavu. Vždyť čičinka s dortem na fotkách vypadá nejvíc roztomile (dárky pro kočku jsou samozřejmostí, o tom se ani není potřeba rozepisovat).

10. Domov je plný nejrůznějších kočičích propriet a hraček. Je jedno, že se tam nevejde sedačka, hlavně že má kočka velké škrabadlo a prolézačky. Pohodlí kočky je přece důležitější než pohodlí vlastní.

11. Knihovnu minimálně z půlky tvoří knihy o kočkách.

12. Schůzky s kamarádkami si dává v kočičí kavárně.

13. Zná nejlepší triky, jak zbavit oblečení chlupů. Stačí jí obyčejná izolepa a je zase jako ze škatulky.

14. Pouští své číče speciální hudbu pro kočky a ví, jak ji správně namasírovat.

15. I kdyby kvůli finanční nouzi musela celý měsíc jíst jen rohlíky s paštikou, na kvalitě krmení pro kočky nesleví.

16. Vlastní aspoň jeden obleček pro kočku. Nebo aspoň malou vánoční čepičku.

17. Považuje Catwoman za dobrý film.