03.09.08 Život s kočkou

23. umisťovací výstava opuštěných kočiček.

 

Pražský spolek ochránců zvířat zve všechny milovníky kocourů, kočiček a koťátek na 23. podzimní umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat 12. října 2008 v prostorách ŠVEHLOVY TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Od 10:00 do 17:00 hodin si zde můžete vybrat mňoukajícího kamaráda, kterému tím dáte dárek nejkrásnější - nový domov.


Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit. Jedna z možností, jak přispět na tyto kočičky, je formou přinesené konzervy, která je současně vstupenkou na naší výstavu.


Na výstavě si budete moci zakoupit chovatelské potřeby (záchůdky, přepravky, stelivo, hračky) a krmivo, včetně dobrůtek a pamlsků, pro vaše domácí mazlíčky, kteří už na vás doma čekají, ale i pro ty, které si právě odnesete z výstavy. Současně bude přítomen i charitativní krámek, ve kterém si můžete zakoupit pelíšky, hračky a jiné drobnosti nejen pro radost kočičkám, ale i vám.


Za kočičkami se dostanete autobusy 181, 271 do zastávky Sklářská nebo tramvajemi 22 a 26 do zastávky Nádraží Hostivař a dále již pěšky. Za kočičkami vás ze zastávek dovedou ukazatelé.


Kočičky vám vzkazují
Přijďte se na nás podívat a dejte nám nový domov, Vaši lásku a péči. My se Vám za něj odvděčíme svojí láskou, přítulností a vlastní přítomností. Pokud nám nemůžete dát nový domov, přineste nám a ostatním kočičkám, které se výstavy nemohou zúčastnit, nějaké konzervy, keksy, dobrůtky, pamlsky, pelíšky a hračky. Moc Vám děkujeme a těšíme se na společné setkání!


Více na www.psoz.cz