27.07.17 Život s kočkou

5 aplikací pro kočky

I váš čtyřnohý mazlíček se může pobavit interaktivní hrou na tabletu. Jaké aplikace pro kočky stáhnout?


Paw Me

Dostupné: Pro Apple a Android

Cena: Zdarma

Online hra pro více hráčů, která zabaví nejen kočku, ale i vás. Nastavit můžete čtyři různé herní režimy – s jediným hráčem, kočka vs. kočka, člověk vs. kočka a člověk vs. člověk. Digitální kořist (vyberete si z myši, ptáka, laseru a dalších) má realistické pohyby a zvuky, které lákají i ty nejnáročnější kočičí hráče.

Friskies Cat Fishing 2

Dostupné: Pro Apple a Android

Cena: Zdarma

Baví vaši kočku lovit rybičky přes sklo akvárka? Pak se jí zalíbí i hejno pestrobarevných rybiček, které plavou po obrazovce, stejně jako realistické vlnění, bubliny a další zvuky. Pokud kočka nejeví zájem, hra se jí pokusí nalákat pomocí mňoukání.

Paints for Cats

K dispozici: pro Apple (iPad)

Cena: 1,99 dolaru

Má vaše kočka duši umělce? Otestujte její šikovnost! Aplikace je vybavena myškou s lákavě vrtícím ocasem. Všude, kam kočka položí tlapku, se objeví barva. Na konci můžete mistrovské dílo sdílet na sociálních sítích, nebo ho vytisknout a hrdě pověsit na lednici.


Friskies Call Your Cat

K dispozici: Pro Apple a Android
Cena: Zdarma
Kdo říká, že kočka nepřijde na zavolání? Díky této aplikaci nastraží uši a zbystří vždy, když uslyší oblíbený zvuk – například otevírání krmiva nebo cvrlikání ptáků. Jednoduše vyberte zvuk, klepněte na obrazovku a zjistěte, co se vaší kočce líbí nejvíce.


Friskies Happy Wings

K dispozici: Pro Apple a Android
Cena: Zdarma

Na vašeho mazlíčka čeká zahrada plná krásných kolibříků, neodolatelných můr a malých vážek. Ve vzduchu poletují, vznášejí se a bzučí. K dispozici je několik prostředí se zvukovým doprovodem. Když kočka chytí určitý počet živočichů, změní se prostředí, zrychlí se pohyb a na obrazovce se začne objevovat více lovených objektů najednou.

To byla jen malá ukázka aplikací, které je možné pro kočky stáhnout, výběr je mnohem širší.