27.10.23 Zdraví a nemoci

Alavis - Kloubní výživa a vitamíny pro vašeho psa

V našem sortimentu najdete širokou škálu přípravků od renomované firmy AlavisTM. Tato firma se specializuje na výrobu veterinárních přípravků, které mají za cíl podporovat zdraví pohybového aparátu, vitalitu a obranyschopnost psů (ale také koček, koní a fretek). Jejich produkty jsou známy svou kvalitou a účinností, kterou ocení každý pejskař.

Nabízíme jak přípravky, které jsou určeny pro prevenci a podporu zdravých kloubů, tak i ty, které pomáhají při již existujících problémech. Věříme, že prevence je klíčem k dlouhému a zdravému životu našich čtyřnohých přátel, a proto bychom rádi zdůraznili význam těchto doplňků.

Přestože se mnoho lidí domnívá, že kloubní problémy jsou výsadou starších psů, není tomu tak. Na mnoho problémů se zakládá v mladém věku. S prevencí proto začínáme už u štěňat, tak aby se zabránilo možným komplikacím v budoucnu. V naší nabídce najdete produkty, které jsou vhodné pro psy všech věkových kategorií.

Vybrat si můžete z široké nabídky produktů značky Alavis, které se liší nejen svým složením, ale také zaměřením. Doufáme, že naši nabídku kloubních doplňků pro vaše psy oceníte a že s naší pomocí uděláte vše pro zdraví a dlouhý život vašich čtyřnohých přátel. Jsme tu pro vás a vaše miláčky a rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího produktu. Vyzkoušejte například některé z těchto produktů.

ALAVISTM TRIPLE BLEND pro psy/kočky

Milujete svého mazlíčka jako nikoho jiného na světě a chcete mu poskytnout tu nejlepší péči? Představujeme ALAVIS™ Triple Blend pro psy a kočky - revoluční doplněk stravy, který Váš domácí mazlíček bude nejen milovat, ale také mu poskytne mnoho zdravotních výhod.

ALAVIS™ Triple Blend pro psy a kočky je unikátní kombinací chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů COLLYSS a CARTIDYSS. Tento výrobek je speciálně navržen tak, aby podporoval zdraví a pohyblivost vašeho zvířete. Ať už máte štěně velkého plemene, sportovního psa nebo stařičkou kočičku, která se potýká se ztuhlostí kloubů, ALAVIS™ Triple Blend je ideální volbou.

ALAVISTM CELADRIN 500mg kočka/pes

Je čas změnit způsob, jakým se staráme o klouby naších čtyřnohých mazlíčků. Seznamte se s ALAVIS™ Celadrin, revolučním přípravkem, který výrazně tlumí bolestivost kloubů a zajišťuje průběžné zvlhčování kloubní chrupavky.

ALAVIS™ Celadrin, to není jen další doplněk stravy. Je to patentovaná směs, která obsahuje cetylované estery kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin, které inhibují enzym 5 – lipooxigenázu podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Tento přírodní produkt nejen zvyšuje ochranu před prozánětlivými enzymy, ale také efektivně podporuje transport a zabudování glukosaminu do buněk kloubních chrupavek.

ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát

je osvědčenou kombinací aktivních látek MSM a glukosamin sulfátu, které mají prokazatelný pozitivní vliv na pohybový aparát vašeho psa. Produkt je navíc obohacený o hydrolyzovaný kolagen pro pevnost a pružnost chrupavky, a vitamin C, který podporuje vstřebávání železa a tvorbu bílých krvinek. Tento produkt nejen potlačuje zánět a bolest, ale také stimuluje regeneraci a relaxaci svalů.