Fitmin dog mini light

2,5kg Skladem 4 ks 296 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 1005533

Superprémiové krmivo pro malé psy

S čerstvým drůbežím,rybím masem a rýží.Neobsahují lepek a  hypoalergenní. Vzhledem k vyššímu zatížení pohybového aparátu granule pro psy s nadváhou jsou obohaceny o kloubní výživu.Další důležitou složkou k dosažení optimální kondice psa je L-carnitin, který podporuje odbourávání tuku a napomáhá chránit srdeční sval. S dodatkem  Psyllia pro pocit nasycení a jablečné a řepné vlákniny, která napomáhá pohybu potravy v trávicím traktu, stimuluje stahy střeva a podporuje činnost trávicích bakterií. Granule jsou  doplněné  o lněné semínko a lososový olej pro kvalitní srst, kůži a imunitní systém psa.


- pro dospělé psy malých plemen
- pro psy v běžné zátěži 
- pro psy vyžadující krmivo bez pšenice - rýže a kukuřice
- pro dosažení optimální kondice psa - L-carnitin
- pro méně aktivní psy
- pro psy s nadváhou
- pro dosažení optimální kondice psa
- po obézní psy

 

Složení: Maso (čerstvé drůbeží maso 50 %, sušené drůbeží maso 21 %, sušené rybí maso 4,4 %, hydrolyzovaná játra 3 %), rýže, kukuřice, cukrovarské řízky, jablečné výlisky, drůbeží tuk, lněné semínko, kvasnice, lososový olej, slepičí vejce, minerální látky, kořen čekanky, Psyllium 0,1 %, glukosamin 0,06 %, chondroitin-sulfát 0,05 %, juka.

Analytické složky: Hrubý protein 27 %, hrubé oleje a tuky 11,5 %, hrubá vláknina 4,4 %, hrubý popel 5,8 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %. 

Krmivo obsahuje 27 % bílkovin, 11,5 % tuků, energie 14,98 MJ/kg.