19.06.17 Výživa

Granule Petkult Cat - kvalita za rozumnou cenu

Není vám lhostejné, co předkládáte své kočce každý den v misce? Dobře děláte, protože kvalitní krmení je základem zdraví.

Stejně jako u lidí, lze i u koček díky správné výživě potlačit některé zdravotní problémy a předejít nemocem. Také existuje přímá úměra mezi výživou a délkou života. Nekvalitní granule jsou podezírány z negativního vlivu na zdraví zvířat (alergie, onemocnění zažívacího traktu aj.). Proto si pořádně promyslete, čím budete svého mazlíčka každý den krmit, vyplatí se to. Pokud hledáte kvalitní krmení za rozumnou cenu, pak vás nezklame značka Petkult. Jedná se o 100 % přírodní, hypoalergenní krmivo bez umělých příchutí, konzervantů a barviv. Vyrábí se v Belgii a každá receptura obsahuje vysoce kvalitní proteiny živočišného původu, tuky bohaté na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, snadno stravitelné sacharidy, ovoce a zeleninu plnou vitamínů, brusinky pro ochranu močových cest a směs přírodních antioxidantů. Velkou výhodou je fakt, že i mlsným kočkám chutná!

Granule Petkult pro kočky jsou dostání ve čtyřech recepturách:

PETKULT GOURMANDISE

Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky, které jsou vybíravé v jídle.

PETKULT STERILIZED

Kompletní suché krmivo pro sterilizované kočky s nadváhou nebo sklony k nadváze.

PETKULT EASY DIGESTION KITTEN, PROBIOTICS

Kompletní suché krmivo s probiotiky pro koťata a kojící nebo březí kočky. Probiotika vyrovnávají střevní mikroflóru a podporují optimální trávení.

PETKULT EASY DIGESTION, PROBIOTICS, HAIR AND SKIN

Kompletní suché krmivo s probiotiky pro dospělé kočky. Receptura je zaměřena na péči o kůži, srst a zdravé trávení.

Uvítali bychom ještě více druhů.

Kladně hodnotíme především:

1. Skvělá chuť a vůně

Kočkám prostě chutná, a to i těm hodně mlsným, jako je náš Mikeš. Obsahuje různé zdroje živočišných a rostlinných bílkovin.

2. Má antioxidační účinky

Přírodní antioxidanty z rostlinného extraktu pomáhají tělu neutralizovat volné radikály.

3. Ochrana močového ústrojí

Obsahuje brusinky, které optimalizují pH moči.

4. Kontrola tvorby trichobezoárů

Obsahuje inulin a celulózu, které snižují tvorbu trichobezoárů. Vláknina napomáhá odstranit spolykané chlupy z trávicího traktu.

5. Lepší trávení

Díky obsahu probiotik (živé užitečných bakterie) a prebiotik se zlepšuje trávení a udržuje se zdravá střevní mikroflóra.

I další složení krmiva je velmi solidní:

Jehněčí maso

Je důležitým zdrojem základních živin: obsahuje Omega 3 mastné kyseliny, zinek a vitamíny B3 a B12. Vitamín B12 přispívá k metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Jehněčí maso obsahuje také karnitin, esenciální aminokyselinu, která stimuluje metabolismus.

* Pouze v krmivech Kitten 34/22 a Gourmandise 32/15

Kachní maso

Je vysoce kvalitní zdroj proteinů bohatý na zinek, železo a vitamíny. Kachní maso přispívá k zdraví trávicího a imunitního systému.

* Pouze v krmivu Sterilised 37/12

Kuřecí maso

Je důležitým zdrojem bílkovin, je velmi chutné, má nízký obsah tuku. Kuřecí maso je také bohaté na selen, minerál, který je nezbytný pro dobré fungování metabolismu. Dále obsahuje fosfor, který udržuje v kondici kosti a zuby.

* Pouze v krmivech Kitten 34/22, Gourmandise 32/15 a Sterilized 37/12

Losos

Je vysoce stravitelná vynikající ryba. Je bohatá na Omega 3 mastné kyseliny, selen, fosfor, tryptofan a vitamíny B. Maso lososa obsahuje také vitamín D, který je nezbytný pro správné fungování imunitního systému a správný vývoj kostí.

* Pouze v krmivu Hair & Skin 37/12

Pstruh

Je bohatý na důležité bílkoviny, vitamíny skupiny B, fosfor a selen a je skvělý pro svůj nízký obsah nasycených tuků. Maso pstruha má vysoký obsah Omega 3 mastných kyselin důležitých pro kardiovaskulární systém.

* Pouze v krmivu Hair & Skin 37/12

Antarktický kril

Krilový olej je extrahován z drobných antarktických korýšů a je velmi bohatý na Omega 3 mastné kyseliny - EPA a DHA, které pomáhají při léčbě kardiovaskulárních onemocnění a zánětech kloubů. Omega 3 pomáhá zlepšovat mozkovou aktivitu, je nezbytná pro zdravý vývoj centrálního nervového systému (CNS), pokožky a celkovou kondici.

Lososový olej

Je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin Omega a má pro tělo mnoho výhod: přispívá k dobrému fungování kardiovaskulárního systému, snižuje riziko výskytu alergií a ekzémů a zlepšuje vzhled srsti.

* Pouze u krmiv Kitten 34/22 a Hair & Skin 37/12

Lněné semínko

Je dobrým zdrojem dietní vlákniny a esenciálních mastných kyselin Omega 3. Vláknina v semenech reguluje průchodnost střev.

* Pouze v krmivech Hair&Skin 37/12, Gourmandise 32/15 and Sterilized 37/12

Hnědá rýže

Je celozrnná, nezpracovaná rýže. Uchovává si větší množství vlákniny, bílkovin, manganu, železa a hořčíku. Hnědá rýže zajišťuje optimální hladinu vlákniny ve stravě, která je důležitá pro zdraví trávicího ústrojí a optimální tělesnou hmotnost.

* Pouze v krmivech Gourmandise 32/15 and Sterilized 37/12

Rýže

Je vynikajícím zdrojem energie, minerálů a vitamínů B a E. Stimuluje centrální nervový systém a má diuretické vlastnosti (přispívá k odstranění močoviny).

* Pouze u krmiv Kitten 34/12, Gourmandise 32/15 a Sterilized 37/12

Hrášek

Hraškový protein má hypoalergenní vlastnosti a je velmi dobře tráven a vstřebáván.

Brambory

Protein z brambor je vynikajícím zdrojem vitamínu C, vitamínu B6, draslíku, hořčíku, mědi a vlákniny.

Čekanka

Je zdrojem inulinu a FOS (fruktooligosacharidy). Čekanka má prebiotické účinky, které přispívají ke zdraví střev (zdravá střevní sliznice vede k optimálnímu trávení). Díky prebiotikům mohou probiotika („zdravé“ střevní bakterie) dobře růst a množit se.

Sušená jablka

Jablka obsahují rozpustnou vlákninu (pektin), která zlepšuje trávení. Pektin stimuluje sekreci žlučníku a reguluje průchodnost střev. Sušená jablka jsou bohatá na sacharidy.

Mrkev

Je přirozeným zdrojem betakarotenu, látky, která se v játrech mění na vitamín A. Betakaroten je antioxidant, který podporuje přirozenou imunitu a zvyšuje odolnost proti infekcím. Mrkev reguluje průchodnost střev a zároveň je detoxikuje.

Brusinky

Mají diuretické a antiseptické účinky na močové ústrojí. Ze všech známých druhů ovoce obsahují největší množství antioxidantů. Obsahují kyselinu citronovou a mléčnou, bílkoviny, vitamín A, B1, B2, B3, C, E, ale také oleje a minerální soli.

Pivovarské kvasnice

Patří k nejlepším přírodních zdrojům B komplexu, jsou skvělým pomocníkem v boji proti nemocem. Pomáhají také při gastrointestinálních onemocněních a udržování střevní mikroflóry.

Mix přírodních antioxidantů

Pomáhá tělu neutralizovat volné radikály.

Všechny produkty značky Petkult seženete na www.krmeni.cz