JOSERA dog YOUNGSTAR

15kg NASKLADNÍME do 2 týdnů 1 346 Kč
+
Doprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 2ks v ceně 90 Kč

Kompletní, plnohodnotné krmivo pro psy v období růstu. Receptura s drůbežím masem a brambory pro chov psů. Přirozená receptura pro růst našich malých dobrodruhů, perfektní krmivo s obzvlášť výživnými složkami až do dospělosti. Bez obilovin a s prospěšným drůbežím masem.

  • Pro mladé psy starší 8 týdnů věku
  • Lehce stravitelné bez obilovin
  • Speciálně na míru pro růst se správným poměrem vápníku a fosforu
  • Průměrný obsah energie a bílkovin
  • Lze krmit celou dobu až do dospělosti

Bez obilovin - Tato receptura neobsahuje žádné obilí. Je tak vhodná jako každodenní bezobilné krmivo pro zdravé a citlivé psy.
Vývoj kostí - Vyvážený poměr vápníku a fosforu, vitamínu C, stejně jako i manganu a mědi, který se snadno absorbuje, podporují silnou strukturu kostí a zdravé klouby.
Průměrný obsah energie - Tento recept má průměrný obsah tuku a je tak zvláště vhodný pro běžně aktivní psy.


Složení: sušené brambory (44%), drůbeží masová moučka (28%), drůbeží tuk, celulóza, sušený svatojánský chléb, drůbeží bílkovina hydrolizovaná, bramborový protein, kvasnice, rostlinný protein (hydrolizovaný), minerály, prášek z cikorky (inulin).

Analytické složky:  Hrubý protein 25,0%, Obsah tuku 13,0%, Hrubá vláknina  2,1%, Hrubý popel  7,2%, Vápník 1,4%, Fosfor  0,9%, Sodík 0,4%, Hořčík 0,1%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:  Vitamin A 15000 m.j./kg, Vitamin D3  1500m.j./kg, Vitamin E 190m.j./kg, Vitamin B1 1m.j./kg