MAC´s cat kapsa ENTE/SHRIMPS (Kachna a krevety)

100g Skladem > 5 ks 35 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 2400288

Masová kapsička pro kočky.
Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku.

  • Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů.
  • Neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky.
  • Žádné přidané cukry a sirupy.
  • Bez náhražek, bez chemie.
  • Žádná přidávaná voda.
  • Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky. Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce.

Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku.Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.


SLOŽENÍ:
Masová kapsička pro kočky – 56,5 % kuře (kuřecí svalovina kuřecí srdce, kuřecí játra, kuřecí žaludky, kuřecí vývar), 21,2% kachna (kachní svalovina, kachní srdce, kachní vývar), 21,2 % krevety (krevety, krevetí vývar), minerální látky (0,5 %), vaječné skořápky (0,5%), moučka z mořských řas (0.1 %).

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY:
Hrubý protein 10.2 %, Tuky 5,0 %, Vláknina  0,4 %, Popeloviny 2,4 %, Vlhkost 80 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamín D3 200 IE, Taurin 1.500 mg, Zinek jako síran zinečnatý monohydrát 20 mg, Mangan (manganoxid) 2,0 mg, Jód (jodid draselný) 0,2 mg.