MACs cat kapsa KRÁLÍK/DRŮBEŽ

100g po objednání do 7 dnů Hlídat 35 Kč
+
Historie ceny
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 2400284

Masová kapsička pro kočky.

Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku.

  • Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů.
  • Neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky.
  • Žádné přidané cukry a sirupy.
  • Bez náhražek, bez chemie.
  • Žádná přidávaná voda.
  • Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky. Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce.

Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku. Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.


SLOŽENÍ:
80,4 % drůbež (skládající se z drůbežího masa, drůbeží játra, drůbeží srdce, drůbeží žaludky, drůbeží masový vývar), 18,4 % králík (skládající se z králičího masa, králičí srdce, králičí játra, králičí ledviny, králičí masový vývar), 0,5 % minerály, 0,5 % prášek z vaječných skořápek, 0,1 % šanta kočičí, 0,1 % pampeliška

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY:
Hrubý protein 10,8 %, Tuky 6,1 %, Vláknina  0,4 %, Popeloviny 2,0 %, Vlhkost 79 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ HODNOTY:
Vitamín D3 200 IE, Taurin 1.500 mg, Zinek jako síran zinečnatý monohydrát 20 mg, Mangan  (manganoxid) 2,0 mg, Jód (jodid draselný) 0,2 mg