23.01.16 Život s kočkou

Nezapomeňte: Mezinárodní propagační výstavu koček v termínu 23.-24. 1. 2016 v hotelu Diplomat na Praze 6

Akce je určena pro milovníky zvířat a zvláště pak koček. K vidění bude každý den přibližně 150 koček reprezentujících téměř třicet různých plemen z celého světa. Některé dokonce poprvé vystavené v ČR. Roztomilé a někdy až nevšední kočky potěší a zaujmou nejen mladé chovatele a děti, ale i dospělé. 

 

Akce samotná je novým konceptem výstavy, která v Praze ještě nebyla realizována. Nepůjde jen o to si zvířata prohlédnout, ale mnoho majitelů chce nechat návštěvníky a zvláště pak ty nejmenší si kočky i pohladit. V rámci výstavy probíhají po oba dva dny odborné přednášky od zkušených odborníků, na chovatelsky a veterinárně zajímavá témata. Ty jsou otevřeny široké veřejnosti, protože ta potřebuje informace o tom, jak se správně starat o své domácí miláčky nejvíce. 

Snažíme se pomáhat také opuštěným kočičkám, proto je součástí akce i expozice kočiček hledajících nový domov z mnoha útulků přímo z Prahy a celé ČR. Celá výstava je doplněna neoficiálním veletrhem potřeb pro kočky a jejich chovatele a doprovodným programem pro děti a mladé chovatele. 

 

Více informací o akci naleznete na stránkách výstavy: www.starshow.eu nebo pořádající organizace http://www.kockypraha.cz/