Novinka – kosmetika pro vašeho mazlíčka z Amazonie

Hledáte pro svého psa kvalitní šampón, který krásně voní a srst po něm bude ve skvělé kondici? Upřednostňujete ekologicky šetrné výrobky? Pak vyzkoušejte kosmetiku MEGAMAZON® a poskytněte svému mazlíčkovi to nejlepší, co příroda nabízí.

Všechny produkty jsou vyrobené ze 100% přírodních extraktů z Amazonie. Kosmetika MEGAMAZON® navíc pomáhá chránit prales a jeho biodiverzitu, protože veškeré suroviny používané pro výrobu se získávají metodami, které jsou v souladu s tradičními zvyky místních obyvatel. Výrobce - společnost Pet Society® namísto aby stromy kácela, se stará o to, aby dále rostly a domorodcům poskytuje další zdroje příjmů ze sběru ovoce a semen.

Čím je kosmetika výjimečná?

Složení výrobků s vyváženým pH obsahuje složky, které čistí a zároveň pečují o pokožku a srst, kterou navoní příjemnou vůní.

Z čeho můžete vybírat?

MEGAMAZON® PASSION FRUIT

Vyživující šampón s mučenkou pro všechny typy srsti, který vyvolává příjemný a uvolňující pocit. Díky jeho použití je srst hedvábně hladká a lesklá. Plod mučenky dodává živiny, intenzivně hydratuje, usnadňuje rozčesávání a poskytuje příjemný pocit při koupání.

MEGAMAZON® PITANGA & BURITI

Šampón s přírodními výtažky ze surinamské třešně a palmy buriti čistí, osvěžuje a jemně pečuje o pokožku a srst zvířete. Je vhodný zejména pro krátkosrstá plemena. Buriti domorodci považují za „strom života“, jelikož každá jeho část se dá využít. Je bohatým zdrojem provitaminu A a E, který vyživuje, zjemňuje a obnovuje pružnost kůže a srsti.

MEGAMAZON® GURANÁ & AÇAÍ

Přírodní výtažky z Guarany a Acaí v obohacujícím šamponu, který jak důkladně čistí, hydratuje, vyhlazuje a rozjasňuje srst, tak ji dělá i hedvábně hladkou. Výborně vymývá a „energizuje srst“, která je pak lesklejší a barva intenzivnější. Doporučujeme pro dlouhosrstá plemena s vlasovou srstí.

MEGAMAZON® GREEN COCONUT

Regenerační šampón s extraktem ze zeleného kokosu a murumuru čistí, hydratuje, vyživuje pokožku a srst, navíc příjemně voní. Ideální je pro zvířata se suchou kůží a srstí. Hluboce hydratuje a brání ztrátě vody. Doporučeno pro psy s dlouhou srstí (jorkšírský teriér, shi-tzu, lhasa apso, afghánský chrt).

MEGAMAZON® CUPUAÇU

Hydratační kondicionér FOREST FORCE s máslem CUPUACU dodává lesk a hebkost zvířecí srsti, která se díky tomu snadněji češe. Ideální pro dlouhosrstá plemena.

ROZČESÁVAČ MEGAMAZON® CUPUAÇU DETANGLER

Přípravek FOREST FORCE pro snadnější rozčesávání zvířecí srsti obsahuje máslo CUPUACU se změkčujícími látkami zjemňujícími srst. Dodává lesk a hebkost zvířecí srsti, která se díky tomu snadněji češe. Obsahuje zvláštní účinné složky, díky kterým se zkrátí doba kartáčování a usnadní se rozčesávání slepené srsti. Pro zvíře je úprava příjemnější a jeho pán či panička si ušetří práci. Přípravek také omezuje a zabraňuje plstnatění srsti.

MEGAMAZON® STRESS AWAY®

Mírně zvíře uvolňuje, zmírňuje reakce na stres z okolního prostředí. Obsahuje čisté esenciální oleje z mučenky, levandule, heřmánku a citrónové trávy, které pomáhají zmírňovat strach, podrážděnost a hyperaktivitu koček a psů.

Tipy na koupání:

- Před samotným koupáním položte do vany podložku proti klouzání.

- Než začnete psa/kočku sprchovat, přesvědčte se, že je voda teplá, ale ne horká.

- Pokud váš mazlíček koupání moc nemusí, budete potřebovat asistenci druhé osoby, která bude zvíře udržovat v klidu, když ho budete polévat a šamponovat.

- Odpovídající množství šampónu (lze zředit s vodou) naneste na hřbet a důkladně ho vetřete na boky a na nohy. Hlavu myjte jako poslední, dejte si pozor, aby se šampón nedostal do očí a uší.

- Při vymývání šampónu nešetřete vodou, začněte na hlavně a pokračujte směrem k ocasu.

- Dlouhosrstým plemenům vymačkejte přebytečnou vodu ze srsti ještě předtím, než je začnete sušit ručníkem.

- Zvířata, které se bojí fénu, nestresujte a raději je několika suchými osuškami důkladně vysušte (ideální jsou froté osušky a jemná masáž).

- Udržujte doma teplo, aby se zvíře nenachladilo, chlupy u kořínků zůstávají dlouho vlhké.