27.08.11 Pomůcky

Novinka: samočisticí toaleta pro kočky

Pro ty, kteří se nechtějí starat o čištění klasické kočičí toalety či v prodejnách s chovatelskými potřebami stále nakupovat stelivo, je zde kočičí toaleta CatGenie s automatickým splachováním.

 

Moderní kočičí toaleta nepoužívá běžné jednorázové stelivo, ale hygienické a trvale použitelné plastikové granule, které se nemusí měnit a snadno se oplachují; kromě toho uspokojují potřebu kočky hrabat. Kočičí toaleta funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. Majitel kočky nemusí pro hygienu a vlastní čistou domácnost udělat nic víc, než tu a tam stisknout některé tlačítko a doplnit sanitační roztok.

 

Obsluha toalety je velice jednoduchá. Po použití záchodu se automaticky pevný obsah mechanicky odstraní do odpadu, plastové granule dokonale očistí voda s dezinfekcí a nakonec se toaleta sama vysuší horkým vzduchem. Vy tedy s exkrementy nepřicházíte do styku ani žádným způsobem nemanipulujete. Jsou bezpečně a hygienicky odvedeny odpadem z vašeho domu či bytu. Už nikdy vám tak nebude kočičí záchod znepříjemňovat život svým neustálým zápachem. Toaleta umožňuje nastavit několik režimů čištění podle aktuální potřeby. Hodí se i pro domácnosti, kde žije několik koček. Díky trvale použitelným omyvatelným granulím se ve vašem bytě nebude prášit a zbavíte se tak jednoho ze zdrojů alergenů.

 

Toaletě CatGenie stačí připojení ke studené vodě, dále záchodový nebo pračkový odpad a nakonec elektrická zásuvka. O vše ostatní se už postará sám. Nejvhodnějším místem pro toaletu je koupelna, prádelna či kuchyně. „Kočky jsou čistotná zvířata, nemusíte se tedy bát, že by nechtěly toaletu používat. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že si kočka toaletu velice rychle oblíbí a nedá na ni dopustit,“ říká Gabriela Fajtová ze společnosti Atranet International a.s., která toalety nabízí. 

Rozměry toalety: 53 cm vysoká, 48 cm široká, 61 cm hluboká