27.11.11 Aktuality

Občanské sdružení TOULAVÉ TLAPKY

Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky pomáhá týraným zvířatům a vrací je zpět do života. Činnost je závislá na darech veřejnosti. Prosíme, pomozte spolu s námi.

 

Za jediný rok zachráníme téměř čtyři stovky zvířat, a to nejčastěji zraněná či týraná. Zaměřujeme se především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách.

OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy.

Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým dárcem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, adopci pejska či kočičky, případně dobrovolnou výpomoc.

Kontaktní osoba: Denisa Zárybnická

Tel. číslo: + 420 776 083 090

E-mail: toulave.tlapky@email.cz

Číslo účtu: 216955754/0300 u ČSOB

Web: www.toulavetlapky.cz

 

Kočičky k adopci:

 

JOŽKA, 8 týdnů
2měsíční kočička, pouze do bytu k dalšímu očkovanému kotěti, je po mamince plachá, není zvyklá na cizí lidi. Potřebuje další kotě, aby ho naučilo, co má umět a hrát si.

MANDLIČKA, 4 měsíce
Krásná mazlivá želvovinová kočička, vhodná pouze do bytu s dalším koťátkem.
 

 

 

 

KOGO kocourek, 2 měsíce

 

 

 

GIRI a KIRI, 3 měsíce
Krásní kocouři, nalezení v Krkonoších od toulavé kočky, kterou krmili na zahradě hodní lidé. Kočička zůstane po kastraci na místě, kocourci hledají nový, společný domov.

KUBA, 6 let
Pro tohoto kocourka hledáme naléhavě nový domov. Kuba je mazlivý, přítulný byťák, pravidelně očkovaný a v té nejlepší kondici. Byl by rád za domov, kde by byl nejlépe jedináčkem.

 

Všechny kočičky čekají na vůj nový domov v OS Toulavé tlapky, Pátek u Poděbrad, www.toulavetlapky.cz, kontakt: Denisa Zárybnická 776 083 090