05.01.18 Aktuality

Pozvánka: UMISŤOVACÍ VÝSTAVA KOČEK BEZ DOMOVA 10. 2. 2018

Již popáté máte možnost zapojit se do velkolepé akce Kočičího domova Sluníčko. Dne 10. února 2018 v kulturní enklávě Plechárna na sídlišti Černý most bude mít sraz přes 100 kočičích bezdomovců, kteří se rozhodli změnit svůj nuzný život a najít konečně svůj domov.

 

Svou packu vám budou nabízet od 11 do 17 hodin. Kromě výběru nového kočičího člena vaší domácnosti se můžete poradit s veterinárním týmem z kliniky KheironVet o nejrůznějších zdravotních tématech, či povahových vlastnostech vašich miláčků. Nejmladší návštěvníci již tradičně mohou uchazečky o domov podpořit v soutěžním klání. Organizace Nekupuj-Adoptuj Vám jasně vysvětlí výhody a nevýhody, hlavně však výhody, adopce zvířete z útulku. A třešničkou na „umisťovacím dortu“ budou ukázky výcviku psích asistentů od Pesré společnosti. Šikovní psi dokážou i těm největším pochybovačům, že zvíře je člověku opravdu plnohodnotným pomocníkem.

Veškerý výdělek z této akce pomáhá zvířatům bez domova, takže dobro spácháte už jen tím, že dorazíte. V historii umisťovacích výstav Kočičího domova Sluníčko našlo nový domov celkem 177 kočiček. Překročí se letos magická dvoustovka?