01.05.16 Aktuality

Startuje další Kočičí přání

Již tuto neděli 1.května začíná další kolo Kočičího přání. Oproti vánoční akci je kratší, probíhá jen 14 dní. Útulkům totiž právě začala „kotěcí sezóna“ a mají hromadu práce. Depozita se plní nastávajícími kočičími matkami bez domova, v některých se batolí první letošní koťata a spotřeba kvalitních krmiv stoupá. Jak pomoct?

Přidejte se k dárcům, kteří každý rok pomáhají krmit velkou část českých a moravských útulkových koček a kupte micinám dárek nebo jim přisypejte něco do misky. Během následujících 14 dní budou na www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Tam si vyberete zvíře, které je vám sympatické, a kterému chcete splnit přání. Můžete také filtrovat podle krajů, případně si vybrat kočku z organizace, kterou znáte a podporujete. Po skončení akce dostanete fotografii obdarované kočky s dárkem.

Činnost zúčastněných organizací financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jedna ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat přibližně dva miliony korun, takže podpora docela dává smysl, že? I když nepřispějete moc, stáváte se součástí obrovské pomoci.