27.11.19 Aktuality

Super tipy na vánoční dárky pro psy

Do Vánoc zbývá necelý měsíc. Nejvyšší čas popřemýšlet, co letos nadělíte svým blízkým. Při shánění dárků myslete nejen na rodinu a přátele, ale také na čtyřnohé kamarády. Vždyť o psech se říká, že jsou nejlepšími přáteli člověka, takže si překvapení pod stromečkem jednoznačně zaslouží. Přinášíme vám tipy, kterým žádný pejsek neodolá. Nakoupit můžete pohodlně z domova na krmeni.cz.

Adventní kalendář

Zpříjemněte vašemu pejskovi čekání na Ježíška. Vždyť kalendáře s pochoutkami nejsou jen pro děti. V každém okénku se ukrývá chutný masový pamlsek.

Vánoční dárková krabice

Překvapení, které si pejsek sám vyčmuchá, potěší dvojnásob. Krabice v sobě ukrývá hračky i něco na zub (1x bavlněné lano, 1x sněhová plyšová koule,1x balení čokoládových dropsů, 2x žvýkací pamlsek)

Medvídek na hraní

Hračka pod stromečkem nesmí chybět. Latexový míč s úchytem v roztomilém vánočním motivu je trefou do černého.

Balíček pamlsků

S vánoční balíčkem různých pamlsků nešlápnete vedle, hračka je příjemným bonusem navíc. Balíček obsahuje 1x Pedigree DentaStix Medium, 1x Pedigree Rodeo kuřecí., 1x Pedigree Jumbone Medium hovězí, 1x Pedigree Tasty Bites Chewy Cubes kuřecí, 1x hračka pro psy.

Pohodlný polštář

Pes s vámi může sledovat pohádky z pohodlí příjemného pelíšku s vánočním motivem. Dárek, který je praktický a zároveň dekorativní, je k dostání je ve dvou velikostech.

Pletená šála

Měkké dárky v podobě oblečení sice pejska moc nenadchnou, ale zase se skvěle vyjímají na fotkách. Šál s bambulemi promění vašeho mazlíčka v nejroztomilejšího chlupáče široko daleko.

Interaktivní hračka

Kromě obyčejných míčků nebo bavlněných uzlů letos psovi nadělte i nějakou speciální hračku. Díky interaktivní hře ho zaměstnáte nejen fyzicky, ale i psychicky. Aby se dostal ke schovanému pamlsku, bude se muset hodně soustředit a přemýšlet.

Chutné konzervy

Zásoba oblíbených konzerv čtyřnohého mlsouna nikdy neurazí. Vyzkoušejte například kvalitní konzervy Petkult. Pro psy s potravinové intolerancí nebo alergií jsou určeny konzervy Petkult sensitive.

Bezpečnostní světýlko

Se zimou je spojené venčení ve tmě. Pro bezpečnější procházky pořiďte pejskovi světýlko. Matrix ultra led je nejjasnější světlo ve své třídě, které kombinuje zábavný design se super funkcemi. Je voděodolné a USB dobíjecí.

Pohodlný postroj

Postroj Matrix Power je ideální pro silné psy. Je pohodlný a zároveň hezky zpracovaný. Snadno se přizpůsobuje a v každé situaci máte nad psem naprostou kontrolu.

Novinka: granule Ibero NATURAL

Dopřejte svém mazlíčkovi (nejen) přes Vánoce luxusní chuť iberské šunky. Superprémiové granule Ibero NATURAL obsahují jen kvalitní přírodní ingredience z regionálních španělských farem. Hlavní složku tvoří maso z iberského prasete, společně s masem jehněčím.

Příprava na Silvestra: krmivo Prins Resist Calm

Bojí se váš pes petard a ohňostrojů? Darujte mu speciální krmivo pro psy trpící úzkostí, stresem nebo strachem. Stoprocentně přírodní, za studena lisované krmivo Prins Resist Calm obsahuje směs bylin, které mají uklidňující účinky. K dostání v recepturách pro větší a malé psy. Pro optimální výsledek se doporučuje začíst s krmením několik týdnů před stresujícím obdobím (ohňostroje, dovolené). U citlivých zvířat je možné podávat tyto granule trvale (neobsahují sedativa, jen směs bylin pro uklidnění).

Tip pro páníčky: Sháníte-li dárek pro nadšeného pejskaře, potěší ho kniha Egon: Děsná psina. Knížka vznikla na základě úspěšného fiktivního facebookového Egonova deníčku, který se před časem, během poslední roku života skutečného vlčáka Egona, rozrůstal den co den o jeho fotky, historky, vzpomínky a komentáře. Autorka Petra Baďurová se touto zábavnou formou dělí se čtenáři o své celoživotní kynologické know-how. K dostání v knihkupectví. 

Tip na další zajímavou knižní novinku: Jak prodloužit život vašeho psa

Nepřehlédněte v záplavě knih na předvánočním trhu novinku, která opravdu stojí za přečtení. Týká se chovu psů a oproti ostatním knihám je opravdu výjimečná. Nejen tím, že ji napsal vědec, biolog RNDr. Evžen Korec, CSc., který je zároveň zkušeným a úspěšným chovatelem plemene italský corso pes, ale především tím, že laikům přináší množství praktických návodů a rad, jak psovi zajistit spokojený a co nejdelší život. Knihu koupíte v knihkupectví nebo na www.zootabor.eu/kniha

Extra tip: Příspěvek na dobrou věc - charitativní sbírka na útulky
Pomozte naplnit misky v útulcích pejskům a kočičkám, kteří neměli v životě tolik štěstí. Po ukončení sbírky (31. 1. 2020) vám pošleme informaci o celkově vybrané částce a útulcích, kam vaše pomoc směřovala. Podporujeme tyto útulky: Útulek Zlín-Vršava, Útulek Brno-Kociánka, Kočky SOS HodonínDobré ruce o.s Zlín, útulek Provodovútulek Broumovútulek Cat World. Za váš příspěvek vám ve stejné hodnotě pošleme slevový kupón na další nákup. Nakupujte zde.

Foto: pixabay.com a archiv