Trovet cat RID Renal/Oxalate kapsa

85g Skladem > 5 ks 40 Kč
+
Historie ceny

Katalog: 2400319

Kompletní dietní výživa pro dospělé kočky s nedostatečnou funkcí ledvin.

Renal & Oxalate je speciálně vyvinut pro splnění požadavků koček s chronickým selháním ledvin. Strava je omezena na bílkoviny a fosfor, což zabraňuje hromadění odpadu, snižuje stres na ledvinách a nakonec zpomaluje progresi selhání ledvin. Použité proteiny jsou vysoce kvalitní, aby splňovaly požadavky na aminokyseliny, aniž by vedly k nadměrnému množství odpadních produktů.

Dietní strava Renal & Oxalte je také navržena tak, aby snížila tvorbu oxalátu vápenatého. Použití citranu draselného má účinek na zvýšení pH v moči, který snižuje vylučování vápníku močí. Kromě toho je citrát schopen vázat vápník, což může snížit výskyt oxalátu vápenatého v moči.

Renal & Oxalte také obsahuje dostatek vitaminu B6, který zabraňuje tvorbě oxalátu způsobenému nedostatkem vitaminu B6.


Indikace: (Chronická) renální nedostatečnost, Urolitiáza oxalátu vápenatého

Kontraindikace: Koťata, Gestace, laktace, Struvitá urolitiáza

SLOŽENÍ:
Kuře (min. 22%), vepřové maso, pšenice, bramborový škrob, řepná řepa, slunečnicový olej, lněný semínko, rýže, hrášek, vitamíny a minerály, dextróza, fruktooligosacharidy (FOS).

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein 6,5%, Obsah tuku 6,0%, Anorganická hmota 1,5%, Vláknina 0,2%, Vlhkost 78.0%, Sacharidy 7,8%.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Vitamin A 1000 IU / kg, Vitamin D 3125 IU / kg, Vápník (Ca) 0,19%, Fosfor (P) 0,15%, Sodík (Na) 0,15%, Draslík (K) 0,20%, Zinek (Zn) 28,0 mg / kg, Měď (Cu) 1,2 mg / kg, Jód (I) 0,6 mg / kg, Železo (Fe) 40,0 mg / kg, Taurin700 mg / kg, Citrát draselný 2000 mg / kg.

Energie: 4,2 MJ / kg - 1011 kcal / kg
 

Před použitím se doporučuje vyžádat si názor veterináře. Doporučená doba použití přípravku Renal & Oxalate je zpočátku až 6 měsíců. Po prodloužení doby používání může být Renal & Oxalate po celý život krmen jako kompletní dietní strava.