20.04.12 Aktuality

Umísťovací výstava opuštěných koček – FOR PETS 2012

Druhý ročník veletrhu FOR PETS nás opět velmi příjemně překvapil. Spolupráce od počátku fungovala naprosto dokonale. V rámci veletrhu probíhal první ročník umísťovací výstavy opuštěných koček, která se konala pod záštitou Azylu Katky Kašparové a Nadace na ochranu zvířat.

 

Další ročníky umísťovacích výstav budou i nadále pokračovat. Musíme uznat, že výstava se po všech stránkách vydařila a splnila všechna naše očekávání. Za srdíčkový útulek našlo domov pět kočiček (a to je tedy co říct).

 

Veletrh byl naprostou ukázkou pomoci potřebným. Naše holky šly do akce s nasazením a po celou dobu sršely energií a štěstím. Jsou to naše zlatíčka a všechny nám pomáhaly, co jim síly stačily. Náš tým byl posílen o nové členy z řad dobrovolníků. Jsme nesmírně šťastní a nadšení, že máme tak ohromnou podporu, které si nesmírně vážíme. Atmosféra byla po celou dobu naprosto fascinující. Všichni se moc těšíme na další ročník a další akce. Od našich dobrovolníků nám přicházely radostné e-maily, jak moc se těší, až nám budou moci opět pomáhat. Přišli se za námi podívat páníčkové našich kočiček, dárci, čtenáři. Dostali jsme spoustu darů, dárků a dárečků.

 

Obrovské poděkování patří všem dobrovolníkům a tím se stává každý, kdo přiloží jakýmkoliv způsobem ruku k dílu. Vyráběli jste nám do krámečku nádherné dárky určené k prodeji ve prospěch srdíčkových kočiček. Je potřeba ocenit veškerou pomoc, vždyť výroba tak nádherných věcí stojí čas i peníze. Je zřejmé, že soukromý útulek je záležitostí týmové spolupráce, bez které by to bohužel nefungovalo. Naštěstí u nás naprosto dokonale funguje. Z celého srdce si přejeme, aby tomu bylo tak i do budoucna a dárci nám zachovali přízeň. Všemi možnými prostředky se budeme snažit dávat široké veřejnosti na vědomí průběh naší činnost, aby bylo patrné, jak je nakládáno se zvířátky, ale také jak hospodaříme s prostředky k chodu útulku určenými.

 

Ve prospěch srdíčkových kočiček se podařilo vydělat neuvěřitelných 52 439Kč hrubého, což je nejvyšší částka získaná ve prospěch srdíčkových kočiček na charitativních akcích v dějinách našeho útulku. Jsme velmi nadšení a příjemně překvapení.


Děkujeme milé manažerce veletrhu paní Zuzaně Bílé. Děkujeme naší velké kočičí přítelkyni Katce Kašparové a Nadaci na ochranu zvířat za to, že můžeme být pod jejich ochrannými křídly. Děkujeme naprosto všem dobrovolníkům za různorodou činnost a také děkujeme všem návštěvníkům, dárcům a páníčkům našich kočiček.

 

Těšíme se na další ročníky!

 

Za srdíčkový tým,

Kristýna Kacálková

OS Srdcem pro kočky

http://kocky-utulek.cz/