16.02.12 Aktuality

Valentýn pro útulky

Dne 14. 2. 2012 pořádala naše přítelkyně Kateřina Kašparová s JUDr. Klárou Slámovou pod záštitou Nadace na ochranu zvířat akci Valentýn pro útulky v nákupním centru Metropole Zličín v Praze.

 

Také srdíčkové kočičky dostaly možnost prezentovat svůj útulek. Páníčkové srdíčkových kočiček s nadšením této příležitosti využili a společně se svými milými dobrovolníky se postarali o účast. Akce to pro nás byla zbrusu nová. Nikdo z nás netušil, co vše nám přinese. Setkali jsme se zde s útulkovými kolegy a mnoha tvářemi.

 

Za srdíčka se akce Valentýn pro útulky zúčastnili – Gábi, Míša, Terezka, Kristýna a Michal.

Do Metropole se za námi přišlo podívat mnoho lidí známých i neznámých. Všichni tito lidé nás přišli podpořit a ztratit s námi slovo. Mnozí spěchali z práce, aby nás v Metropoli zastihli. Každému milému človíčku proto velmi děkujeme za pomoc a podporu.

Akci přišli podpořit i známé osobnosti, mezi kterými jste mohli poznat

 

• Evu Pilarovou (zpěvačka)

• Evu Jurinovou (TV moderátorka)

• Janu Skálovou (kartářka a věštkyně) - možnost výkladu z karet přímo na místě!

• Zdeněka Srstku (kaskadér, herec a moderátor)

• Petra Novotného (moderátor a bavič)

• Václava Faltuse (imitátor)

• Nadace na ochranu zvířat (zástupci)

 

Paní Jana Skálová věštila na pódiu srdíčkovému útulku. Do vínku jsme dostali štěstí a sílu. Srdíčkový útulek by se měl ubírat správnou cestou a vzkvétat, nic však není zadarmo, a proto je potřeba každé ruky. Naprosto přesně nám paní Skálová předpověděla, jak těžký jsme měli start a jak nás někteří nepřející lidé blokovali. Zůstali jsme v němém úžasu, neboť tomu bylo opravdu tak.

Hrubý výdělek ve prospěch srdíčkových kočiček byl neuvěřitelných 9 301 Kč.

A nejen to, dostali jsme spoustu darů v podobě krmení, dek a plen (pro aktuálně nemocného kocourka Lionka).

Celá akce byla pro nás pro všechny velmi přínosná, poučná, nová, krásná a nesla obrovskou myšlenku. Následovat by měly další ročníky, a tak nezbývá než dodat, že se moc těšíme a určitě se opět zúčastníme.

 

Děkujeme organizátorům celého projektu - především Katce Kašparové - za vřelé přijetí na této krásné akci. Děkujeme našim dobrovolníkům za pomoc v charitativním krámečku. Pomoc, bez které se neobejdeme a za kterou nesmírně děkujeme. Děkujeme všem nakupujícím za dobrosrdečnost a pomoc potřebným.

 

Za všechna srdíčka,

 

Kristýna Kacálková

OS Srdcem pro kočky

http://kocky-utulek.cz/