Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Vodítko RD BONE yard brown

Klasické vodítko Red Dingo pro psy.

Vodítka mají v oblasti držení velice jemný polstrovaný nylon, který zaručuje maximální pohodlí i pro majitele temperamentnějších psů.

Vodítka Red Dingo jsou vyrobené z kvalitního nylonového popruhu. Okraje jsou hustě tkané pro ještě větší odolnost vůči oděru.

Našitá stuha se vzorem je utkaná speciální technikou, která zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost. Použitá příze zajišťuje skutečnou stálost barev.

Karabiny Red Dingo patří mezi jedny z nejpevnějších na trhu a díky unikátnímu výměnnému systému je možné karabinu snadno vyměnit. Vodítko je standardně vybaveno klasickou karabinou Red Dingo. Ostatní karabiny ve tvaru psa je možné dokoupit samostatně. Více najdete v kategorii Karabiny.

Zakončení popruhu je pod úhlem 20 stupňů tak, že jsou všechny spoje velice hladké.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

24. 02. 2015
  • krásné vodítko pohodlné do ruky příjemné nošení
  • Nešvar téměř všech vodítek, které hrají na design alias umělý posouvač délky. Pokud praskne, vyjede celé zapínání, na cvičení nosím pevnější.
Krásné vodítko, příjemné na nošení, super polstrování do ruky. Moc se mi nelíbí umělý posouvač délky, bojím se, že až pes zabere, tak to praskne a vyjede celé zapínání. Nosím jen na procházky, na cvičení bohužel nevhodné. Když už, tak pro menší psy,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace