Vodítko RD BONE yard brown - 2,0cm/1,8m

Popis produktu

Klasické vodítko Red Dingo pro psy.…

Historie ceny Katalogové č.: 7000120
Skladem 1 ks

Další varianty

NASKLADNÍME do 3týdnů 251 Kč
NASKLADNÍME do 3týdnů 369 Kč
Detailní popis

Klasické vodítko Red Dingo pro psy.

Vodítka mají v oblasti držení velice jemný polstrovaný nylon, který zaručuje maximální pohodlí i pro majitele temperamentnějších psů.

Vodítka Red Dingo jsou vyrobené z kvalitního nylonového popruhu. Okraje jsou hustě tkané pro ještě větší odolnost vůči oděru.

Našitá stuha se vzorem je utkaná speciální technikou, která zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost. Použitá příze zajišťuje skutečnou stálost barev.

Karabiny Red Dingo patří mezi jedny z nejpevnějších na trhu a díky unikátnímu výměnnému systému je možné karabinu snadno vyměnit. Vodítko je standardně vybaveno klasickou karabinou Red Dingo. Ostatní karabiny ve tvaru psa je možné dokoupit samostatně. Více najdete v kategorii Karabiny.

Zakončení popruhu je pod úhlem 20 stupňů tak, že jsou všechny spoje velice hladké.

Hodnocení 2
28. 02. 2019

pevnost vodítka snadná manipulace
24. 02. 2015

Krásné vodítko, příjemné na nošení, super polstrování do ruky. Moc se mi nelíbí umělý posouvač délky, bojím se, že až pes zabere, tak to praskne a vyjede celé zapínání. Nosím jen na procházky, na cvičení bohužel nevhodné. Když už, tak pro menší psy,

krásné vodítko pohodlné do ruky příjemné nošeníNešvar téměř všech vodítek, které hrají na design alias umělý posouvač délky. Pokud praskne, vyjede celé zapínání, na cvičení nosím pevnější.