27.11.19 Aktuality

Super tipy na vánoční dárky pro kočky

Do Vánoc zbývá necelý měsíc. Nejvyšší čas popřemýšlet, co letos nadělíte svým blízkým. Při shánění dárků myslete nejen na rodinu a přátele, ale také na vašeho chlupatého mazlíčka. Kočka si překvapení pod stromečkem rozhodně zaslouží. Přinášíme vám tipy, kterým žádná kočka neodolá. Nakoupit můžete pohodlně z domova na krmeni.cz.

Adventní kalendář

Zpříjemněte vaší kočce čekání na Ježíška. Vždyť kalendáře s pochoutkami nejsou jen pro děti. V každém okénku se ukrývá chutný pamlsek.

Vánoční dárková krabice

Překvapení, které si kočička sama vyčmuchá, potěší dvojnásob. Krabice v sobě ukrývá hračky i něco na zub (1x sisalové kuličky na provázku, 1x plyšová myš, 1x Santa Claus - pytlík s catnipem, 1x Cookies - pamlsek pro kočky).

Zábavné hřiště

Váš pokojový tygr si užije zábavu díky hračkám na pružině, drápky si obrousí na škrabací ploše. Výhodou je, že hřiště se dá snadno sklopit a uložit.

Míček a myš

Míček má v sobě zabudovaný motorek, díky kterému se sám kutálí a často mění směr pohybu, čímž vyvolává v kočce lovecké instinkty. 

Hračka – sýr

Nějaká hračka pod stromečkem nesmí chybět, například sýr s myškou je trefou do černého.

Vánoční balíček Whiskas

S vánoční balíčkem různých pamlsků nešlápnete vedle. Pamlsky jsou v různých příchutích, takže se kočka může pokaždé těšit na něco nového. Balíček obsahuje 2x Whiskas Temptation kuře/sýr, 1x WhiskasTemptation hovězí, 1x Whiskas Dentabites.

Funkční pamlsek

Místo cukroví kočce dopřejte zdravé odměny. Třeba funkční pamlsek, který pomáhá předcházet tvorbě trichobezoárů. Obsahuje psyllium, lososový olej, rakytník, lignocelulosu.

Chutné konzervy

Zásoba oblíbených konzerv mlsné jazýčky nikdy neurazí. Vyzkoušejte například kvalitní konzervy značky Prins.

Originální pelíšek

Kočička s vámi může sledovat pohádky z pohodlí příjemného pelíšku. Pelíšek Cat Zolux Sardine má originální design a slouží i jako skrýš.

Škrabadlo

Pokud chcete pro kočku něco speciálního, pak s tímto dárkem nešlápnete vedle. Škrabadlo Montilla uspokojí i ty nejnáročnější kočky.

Kvalitní krmivo

Dopřejte své kočičce (nejen) přes Vánoce luxusní chuť lososa. Superprémiové krmivo Bravery je monoproteinové tj. využívá jen jeden druh živočišných bílkovin, bezobilné (grain free), hypoalergenní a 100 % přírodní, tj. bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Fontánka

Pokud vaše kočka málo pije, podpořte jí chuť fontánkou na vodu. Keramická fontánka Lucky Kitty se snadno čistí a je velmi tichá i v nepřetržitém provozu.

Extra tip: Příspěvek na dobrou věc - charitativní sbírka na útulky
Pomozte naplnit misky v útulcích pejskům a kočičkám, kteří neměli v životě tolik štěstí. Po ukončení sbírky (31. 1. 2020) vám pošleme informaci o celkově vybrané částce a útulcích, kam vaše pomoc směřovala. Podporujeme tyto útulky: Útulek Zlín-Vršava, Útulek Brno-Kociánka, Kočky SOS HodonínDobré ruce o.s Zlín, útulek Provodovútulek Broumovútulek Cat World. Za váš příspěvek vám ve stejné hodnotě pošleme slevový kupón na další nákup. Nakupujte zde.

Fotka od Myshun z Pixabay

Foto produktů archiv