Škrabadlo ARGI - ZOE 86x55x60cm

šedé Skladem 2 ks 1 869 Kč
+
Doprava zdarma

Škrabadlo pro kočky Argi - Zoe poskytne vašemu kočičímu mazlíčkovi na malém prostoru vše, po čem jeho srdce prahne! Produkt je vyrobený z velmi odolných materiálů a je vhodný i pro středně velká plemena koček.

Škrabadlo pro kočky Argi - Zoe má základnu o rozměrech 55 x 60 cm, která je vyrobena z pevné dřevotřísky, takže je velmi stabilní. Základna je potažena, stejně jako celé škrabadlo, pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a snižuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek.

Sloupky jsou ze silného kartonu potaženého odolným pásem proti poškrábání a poškození a oproti sisalu tak nedochází k vytrhávání vláken. Odpočívadla jsou, stejně jako základna, vyrobena z dřevotřísky a potažena odolnou látkou. Díky různým možnostem škrábání, výhledu z odpočívadel nebo možnosti úkrytu si tak váš mazlíček přijde na své!


Rozměry: 86 x 55 x 60 cm

Základna: 55 x 60 cm

Celková výška: 86 cm

Kabinka: výška 30 cm,

1. odpočívadlo: 40 cm

2. odpočívadlo: 55 x 28 cm

04. 11. 2017
  • Velice pevné a kvalitní škrábadlo s opravdu silnou a stabilní základnou, nehrozí převrhnutí jako u levnějších a subtilnějších odpočívadel. Obě rozlehlá odpočívadla mají perfektní velikost s dostatkem místa a spodní domeček se dvěma otvory naši kočičk