Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

BRUNOS konz. kousky s drůbežím a hovězím

Kompletní krmivo pro kočky, kousky s drůbežím a hovězím masem v omáčce.

Obsahuje všechny základní živiny důležité pro zachování dobré kondice vaší kočky. Obohaceno o vitaminy a minerální látky.


Celý popis produktu

Složení: maso a živočišné produkty (z toho drůbeží 4 %, hovězí 4 %), obiloviny, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky: hrubý protein 7 %, hrubá vláknina 0,5 %, obsah tuku 4 %, hrubý popel 3 %, vlhkost 81,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin A 1100 IU, vitamin D3 100 IU, vitamin E 13 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 10 mg, mangan (oxid manganatý) 2,5 mg, taurin 450 mg.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Balení krmiva uchovávejte mimo dosah zvířat a dětí. Výrobek může být v případě nesprávného používání nebezpečný.

Krmný návod:

Průměrně velká kočka (3 - 5 kg), potřebuje 200 až 400 g krmiva denně. Tyto instrukce jsou pouze orientační, individuální spotřeba krmiva vaší kočky závisí na její tělesné váze, aktivitě a věku.

Pokud  má vaše kočka nadváhu, snižte krmnou dávku do té doby, než dosáhne optimální váhy, nebo se poraďte s veterinářem.

Kojící kočky mohou vyžadovat až 4krát více potravy, než je jejich běžný příjem. Kojící kočky s více než 2 koťaty krmte podle jejich potřeby.

Některá zvířata si déle zvykají na novou stravu, proto začtěne s přidáváním menšího množství k obvyklému krmivu vašeho zvířete. Po 5 - 6 dnech už můžete podávat pouze nové krmivo.

Zvíře musí mít vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody. Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu, nejlépe rozdělené do dvou samostatných dávek.    

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

20. 12. 2018
hodně řídké
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace