PEDIGREE pochoutka DENTA stix Twice Weekly

SMALL 40g/1ks Skladem 2 ks 29 Kč
+

Žvýkací pamlsky pro malé psy (5 - 10 kg) s hlubokým čisticím účinkem, pomáhají snižovat usazování plaku podél dásní. Vědecké studie dokládají, že Pedigree Denta Stix může redukovat tvorbu zubního kamene až o 80 %, a to díky kombinaci speciální textury a aktivních čistících látek. Pedigree Denta Stix jsou kompletně stravitelné a nezůstávají po nich žádné zbytky.


 

Pro psy znamenají zuby mnohem více, než pouze nástroj ke kousání, proto je denní péče o zuby u psů velmi důležitá. Pedigree Denta Stix je pohodlný způsob péče o zuby, který příznivě působí na zuby a dásně.

Díky revoluční textuře se pamlsek ohýbá okolo zubů, čímž poskytuje hloubkové čištění, proto stačí, když ho budete vašemu psovi dávat dvakrát týdně.
Jsou chutné, přesto mají nízký obsah tuku, neobsahují přidaný cukr, umělá barviva ani ochucovadla. Pedigree - posilujte ve svém psu všechny jeho dobré vlastnosti.

Dentální žvýkací pamlsky pro psy byly vyvinuty za pomoci veterinářů a odborníků na výživu ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat.
Žvýkací pamlsky pro domácí mazlíčky s lahodnou kuřecí příchutí, které jsou k dostání v různých velikostech, zajišťují účinnou dentální hygienu u malých, středních i velkých psů.

  • Analytické složky: protein 4,9 %, obsah tuku 1,1 %, obsah anorganických látek 5,9 %, hrubá vláknina 0,6 %, vlhkost 15 %, vápník 0,8 %
  • Složení: cereálie, výrobky rostilnného původu, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4 % kuřecích), minerální látky (včetně 2,2 % tripolyfosforečnanu sodného), oleje a tuky
  • Obsah: 1 ks / 40 g
21. 11. 2018
  • Přiměřené malému pejskovi