Eukanuba dieta JOINT MOBILITY

12kg Skladem > 5 ks 1 250 Kč
+
Doprava zdarma

Kompletní krmivo pro psy s nízkým energetickým obsahem pro udržení tělesné hmotnosti a podporu namáhaných kloubů. Glukosamin a chondroitin sulfát jsou základními stavebními kameny pro zdravé klouby.

Indikace krmiva

    bolesti kloubů
    osteoartróza
    ortopedická léčba
    znaky stárnut


Složení: kukuřice, sušené kuře a krůta, čirok, ječmen, rybí moučka, živočišný tuk, sušená řepná dužina, sušená celá vejce, hydrolyzované živočišné proteiny, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, lněné semínko, glukosamin, chondroitin sulfát

Analytické složky: protein 27%, tuk 11%, omega-6 1,88%, omega-3 0,26%, popel 6,60%, vláknina 2,60%, vápník 1,17%, fosfor 0,97%

Doplňkové látky: Vitamin A  230 534IU, Vitamin D3  1436IU, Vitamin E 259mg, betakaroten 3,8mg

Krmný návod: Před použitím nebo před prodloužením doby užívání doporučujeme požádat o stanovisko veterinárního lékaře. Váš veterinář vám může navrhnout zvláštní pokyny ke krmení vašeho psa, nebo vám doporučí dodržovat standardní krmné dávky uvedené v tabulce. Váš pes by měl mít vždy přístup k dostatku čerstvé vody.

26. 05. 2021
  • krmení doporučené veterinářem pro stabilizaci váhy

Výrobek byl doporučen veterinářem a pro našeho 8 letého pejska, který začal v době Covidu přibývat na váze, se jeho váha již stabilizovala a granulky chutnají a poctivě je vyjídá.