PURINA GP kapsa MINI FILETKY ve šťávě SE ZELENINOU 4ks/85g

4 x 85g Skladem > 5 ks 55 Kč
+

GOURMET® Perle s potěšením představuje kolekci Mini Fillet  ve štávě se zeleninou. Váš rozmazlený znalec si zamiluje pochoutku našich chutných filet z telecího masa se zeleninou, zvěřinu se zeleninou, hovězího

Složení:

- kapsa s telecím a zeleninou: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho telecí 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina 4%, minerální látky, cukry.

- se zvěřinou a zeleninou: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho zvěřina 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina 4%, minerální látky, cukry.

- s hovězím a mrkví: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina - mrkev 4%, minerální látky, cukry.

- s pstruhem a špenátem: maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho pstruh 4%), zelenina - špenát 4%, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Vlhkost: 80,0%, Protein: 12,5%, Surové oleje a tuky: 2,5%, Surový popel: 2,5%, Surová vláknina: 0,1%.

Doplňkové látky: IU / kg: Vitamin. A: 645; Vitamin. D3: 99; mg / kg: Monohydrát síranu železnatého: 23; Bezvodý jodičnan vápenatý: 0,29; Pentahydrát síranu měďnatého: 2,5; Monohydrát síranu manganatého: 4,4; Monohydrát síranu zinečnatého: 37;

Průměrné dospělé kočce vážící asi 4 kg se doporučuje podávat 3 až 4 sáčky denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Individuální potřeby se liší a množství jídla by mělo být upraveno tak, aby udržovalo správnou, štíhlou postavu vaší kočky.

Podávejte při pokojové teplotě. Zvíře by mělo mít stálý přístup k čisté, čerstvé pitné vodě.