PURINA GP kapsa MINI FILETKY VE ŠŤÁVĚ 4ks/85g

4 x 85g do 7 dnů 55 Kč
+

GOURMET® Perle s potěšením představuje Mini Fillet Collection ve štávě. Váš rozmazlený znalec si zamiluje pochoutku našich čtyř chutných filé: s krůtím, tuňákem, kachnou nebo jehněčím masem. 

Složení:

Kapsička s krůtou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% krůta), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Kapsička s tuňákem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu , bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho 4% tuňák), minerální látky, cukry.

Kapsička s kachnou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% kachna), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Jehněčí kapsička - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% jehně), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Vlhkost: 80,0%, Protein: 12,5%, hrubé oleje a tuky: 2,5%, hrubý popel: 2,5%, hrubá vláknina: 0,05%.

Doplňkové látky: IU/kg: Vitamin A: 650; Vitamin. D3: 99; mg / kg: Monohydrát síranu železnatého: 23; Bezvodý jodičnan vápenatý: 0,29; Pentahydrát síranu měďnatého: 2,5; Monohydrát síranu manganatého: 4,4; Monohydrát síranu zinečnatého: 37;

Průměrné dospělé kočce vážící asi 4 kg se doporučuje podávat 3 až 4 sáčky denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Individuální potřeby se liší a množství jídla by mělo být upraveno tak, aby udržovalo správnou, štíhlou postavu vaší kočky.

Podávejte při pokojové teplotě. Zvíře by mělo mít stálý přístup k čisté, čerstvé pitné vodě.