GOURMET PERLE kapsa MINI FILETKY ve šťávě hovězí/kuře/králík/losos

8 x 85g Skladem > 5 ks 105 Kč
+

DOPRODEJ

GOURMET Perle Mini filetky jsou jemné a lahodné receptury, které jsou neodolatelným chuťovým zážitkem i pro ty nejmlsnější kočky.
Vybrané kousky hovězího, králíka, kuřete či lososa jsou nakrájené na tenké filetky a zlehka povařené v lahodné vlastní šťávě.

Složení:
S HOVĚZÍM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
S KUŘETEM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
S KRÁLÍKEM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho králík 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
S LOSOSEM: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4%), minerální látky, cukry.


Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit A: 1 490; Vit D3: 230; mg/kg: Fe (E 1): 10; I (E 2): 0,3; Cu (E 4): 0,9; Mn (E 5): 2,0; Zn (E 6): 10; Analytické složky: vlhkost 79,0 % protein 14,0 % obsah tuku 2,5 % obsah anorganických látek 2,2 % hrubá vláknina 0,5 %

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách (porcích). Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky.  Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.