Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
Celkem jste darovali: 119600 Kč
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Veronika Lesiukova

Dobrý den, můj 21 měsíční labrador, se téměř denně jakoby nadrápne. Vypadá t…

Přejít do poradny

MENFORSAN pták HYGIENICKÝ ČISTIC klece

Denní výměna spodního papíru nebo podestýlky, mytí drátů klecí, lapačů nečistot a dezinfekce klecí může být časově náročné. Mnozí ptáci mohou onemocnět v důsledku špatné hygieny klece, jelikož někdy sní i svůj vlastní exkrement, což způsobuje napadení vnitřními parazity nebo bakteriální infekci.

Celý popis produktu

Přírodní hygienický čistič klecí napomáhá udržovat klec čistou, čímž zlepšuje zdraví Vašeho ptáka. Vhodný pro všechny druhy ptáků (kanárci, andulky, papoušci, holubi, atd.). Snadno odstraňuje viry, baterie a houby.

Návod k použití: Hygienický čistič na ptačí klece je určen k přímé aplikaci k čištění všech částí klece, na bidla a ostatní místa bez nutnosti ředění. Nezanechává skvrny a nezpůsobuje rezavění kovových částí. Aplikujte pomocí spreje ze vzdálenosti 20cm přímo na část klece, kterou chcete čistit. Nečistoty setřete do sucha pomocí hadru nebo papírové utěrky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace