RC pamlsek ENERGY

50g DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ Hlídat 25 Kč
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1500483

Energetické pamlsky pro psy. Chutné kousky jsou v optimální velikosti, vhodné pro dospělé aktivní psy. Mastné kyseliny s krátkodobým řetězcem podporují rychlý nástup energie. Ideální odměna při tréninku

Vysoký obsah energie. Vysoký obsah mastných kyselin s krátkým řetězcem rychle poskytuje velké množství energie pro podporu výkonu psa. Antioxidační komplex působí proti oxidačnímu stresu. Zvýšený obsah antioxidantu (vitamíny E a C, polyfenoly) chrání buňky pred volnými radikály. Spotřeba kyslíku organismem spolu s fyzickou zátěží vede k tvorbě toxických látek zvaných volné radikály. Tento jev je označován jako oxidační stres.

SLOŽENÍ:
Rýže, živočišné tuky, rostlinné oleje, pšeničný gluten*, izolát rostlinných proteinů, dehydratované drůbeží maso, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí tuk, minerální látky, frukto-oligosacharidy, výtažek z hroznů (zdroj polyfenolů).


DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg):
Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 26600 mj., Vitamín D3: 1400 mj., Vitamín E: 1400 mg, Vitamín C: 1600 mg - Konzervanty - Antioxidanty.


ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein: 27 %, Obsah tuku: 36 %, Hrubý popel: 3,5 %, Hrubá vláknina: 2 %, Polyfenoly: 150 mg/kg.
*L.I.P.: vysoce stravitelné bílkoviny.

20. 02. 2021

Chutný pamlsek

01. 07. 2019
  • Kupodivu nedáváme pejskovi, ale jsou to oblíbené křupinky naší nejstarší kočičky, která, ač velmi vybíravá, tohle fakt může Křupavé a evidentně velmi chutné polštářky, které i kočička-pizizubka s chutí schroupe

Velká spokojenost!

14. 02. 2016